Kapat

Sizce de doğu insanına karşı bir ön yargı var mı?

Ben erzurumluyum fakat insanlar erzurumlu olduğumu duyunca bana kürt, yobaz, cahil, bağnaz gozuyle bakıyorlar bu tabuları yıkmak icin çabalıyorum sizce de doğu denince on yargılar ağır basmıyor mu?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede darbe girişimi olurken kimse kimsenin adını dahi sormadan sokaklarda el ele omuz omuza birlikte yürüdü ve kenetlendiler birlik oldular. O günler o kadar ağır duygusallık vardı ki herkes artık barış ve beraberlik olur diye düşündü ama sadece zoe günlerdeymiş bizim barışımız

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet ne yazık ki oluyor. Ama senin hal ve hareketlerin bunları yıkar. Tabi yalnızca ülkenin doğusunda dünyaya geldin diye ya da oralısın diye önyargılarla karşılaşmak güzel değil.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Diyarbakırdan mardinden hakkariden bitlisden batmandan arkadaşlarım var. Hepsi 15 senelik arkadaslarim. şu an beraber olamazsakda telefon actigimda ya da onlar bana telefon actıklarında birbirimize kardeşim diye hitap ederiz ve hepimiz birbirimizin ailelerine selam yollarız. Benim memleketim bilecik. Ne olmuş yani doğu insanına. Öyle bir ön yargı yok bence.

0|0
    0|0
  • kardeşim bende ardahanliyim banada kurtmusun diyennin haddi hesabı yok ama turkum diyorum insanlar bilmeden araştırmadan fikir sahibi oluyorlar?

0|1
    0|0
  • Dadaşlar iyidir ya

1|0
    0|0
  • Bir adamı geçen yıl oruç tutmadı diye dövmüş bu Erzurumlular :D bu tür şeylere yobazlık deniyor bilmiyorsan söyleyeyim.

0|0
    0|0
  • Doğululara karşı olumlu önyargılarım var.. Güneş doğudan yükselir. İnsanlık ta öyle.

0|0
    0|0
  • onlar salak erzurumlular iyidir onlar yobaz

0|0
    0|0
  • Ön yargı oluşuyor insanlarda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Olabilir ama erzurumlular kürt olmuyorki ayrıca olsa bile yobaz , cahil gözüyle bakma insanlık dışı birşey.

0|0
    0|0
  • ben lazim ama kurtler yobaz falan degiller. yanlis anlatiliyo bunu bliyrm

0|0
    0|0
  • Bunu diyen nereli bir arastırmak lazım

0|0
    0|0
  • Ben dil din ırk ayrımı yapmam yeterki insan gibi insan olsun

0|0
    0|0
  • Evet bende elazığlıyım hemen değişiyolar