GÜNAYDINLARR... ladyyyysss anddddd centilmenssss efenimm...🙄🤔😋huuu kimse var mı orda?

ve son dakka haberleriiiii:
dınıınııı...
dınınııııııı...
dınınıınııııııı...
şok şok şok... beli kırılan sütlü nuriye haykırdı "ben artık süküşümüyücükmüyümmmmmmm?" nayırrrrrr... nolamazzzz...😱😱😱😱
olayyyy... olayyyy... olayyyy görüntüler sayın seyırcılerr...
son dakka gelişmesiyle yayına ara vermekteyız, gün geçmiyorkiiii bir karyola vakkasıyla daha karşılaşmayalım! bu acı sonlarla biten olayların meçhulu mefailü failatün faillleri aranıyorrr...🤔👮🕵👂
clikkkk...🤳
clikkkkkk...🤳
clikkkkkkkk...🤳💪🕺
💪👮👊-burda olay var sıçtırtmayın laynnn selfinize..
🤵👶👰selfi ile selfiyenin düğün törenlerinde görüşmek üzere sayın seyırcıler...🙇🙏👋👋
💏💑👪👫👭👬🚶🏃👯💃🕺🕴🤰🛌drammmm... komediiiii... aksiyonnnnn... bilimvurguuuuu... aşkkkk... entrikaaa...(kimin eli kimin cebindeee belliii değil yarışmasına hoşşşşgeldinizzzzzzzz... laddyyyyysss and centilmensssss...)
🤹🤼✍🎬dört daldaaa oskarrr adayııı... 🎬selfie gençlik selfie mahmıttt çıkkk yıkındaaa cinemelerde...📽-----🎬-----🤷🤷🤷🔌

goodmorninggg ladyssss and centilmenssssss🤹👋🎈🌹🌹🌹🌹şeker bayramınız kutlu olsun.. şeker bayramınız şeker dadunda geçmesi dileğiylee.. esen kalın efemm...

ilkönce atıştırmalıklar>>>🍖🌮🌯🥙🍲🥞🌭🍕🍔🥓🍟🥚🥗🍗🍿🍘🍲🍙🍜🍚🍝🍠🍛🍤🍣

sonra tatlılarrrr>>>>🍢🍥🍡🍦🍩🍰🎂🍨🍧🍪🍫🍬🍭🍼🍯🍮☕🍵🍶

ve ensonda içkilerimizi içelim güzelleşelimm efenimmm>>>🍾🍷🍸🍹🍺🍻🥂🥃🍌(aaa bu muz nerden çıktı?)🤔😅😂🙃😏😝

Güncellemeler:
1ay günaydınsssss ladyysssssss anddd centılmenssssss :))) welcome to thee my ideaaaa...
1ay günaydınlarrrrrrr ks canlar

5|1
21|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 1

• ehlen ve sehlen abi. Sanada kucak dolusu günaydınlar 😉😉😉

0|0
    0|0
    • 1ay

eywallah güzel paşam sanada gunaydınlar :)) nasıl ama ensonunda dedım sabah sabh mılletı güldüreyim enerji depolasınlar..

• 1ay

adamın pi sayisisin abim tam gaz devam

• 1ay

eywallah biladerim :) sende öylesın. seviyorum insanları mutlu etmeyı guldurmeyı kiii hayat enerjimi yükseltiyorlar. her gülücük bir umut bir pozitif denge demek.

Yükleniyor...