Bitmeyen akşam kabusu?

akşamları kardeşim mastürbasyon yapıyor. artık alıştığım için önce onu odaya yolluyorum uyusun diye ama kız ben geldiğimde daha uyumamış oluyor, yatağa girdiğimde de işine devam ediyor. uyuyamıyorum ya napacağım ben? kıza birşey de diyemiyorum, duymuyormuşum gibi yapıyorum ama bitene kadar da uyuyamıyorum. bazen diyorum ki çek git odadan ama kız utanmasın diye uyumuş taklidi yapıyorum. bir de ben de küçükken başladım. kızla konuşsam yazık ya konuşamam utanır kötü hisseder kendini, annemle de konuşamam bu konu hakkında tek yapabildiğim geç saatte odaya girmek ya da odada bitmesini beklemek 😑

0|1
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• her akşam mı? Bu işlerin ayıbı filan olmaz tabii ki çok yüz göz olmadan.. Konuşmalısınız onunla.. Tabii ki tatlı dille.. Aynı yaşlardan sizinde geçtiğinizi filan anlatın.. Hiç değilse en azından bir derdi olduğunda çekinmeden size anlatır.. Sizin kontrolünüz altında olur.. Bu konuyu Anneyle sakın konuşmayın.. Olay büyür ve güven tamamen sarsılır..

0|0
    0|0
    • 1ay

Yapamam ben, beceremem böyle birşeyi konuşmayı. Ben de onun gibi o yaşlarda yaptım ama kimseyle konuşmadım öyle, şimdi nasıl biriyle kardeşimle böyle birşey konuşuyum? Bu konu benim içinde utanç verici bir konu

• 1ay

bu konuda daha açık düşünceli olun lütfen.. Sonuçta o kişi kardeşiniz yanı canınız.. Ona yardımcı olduğunuzu düşünerek konuşun.. Sonuçta herkesin yaptığı veya denediği bir şey bu.. Yani vücudun ihtiyacı olan bir şey.. Bu tarz konuları rahatlıkla konuşabilmelisiniz.. Ayıp şeyler değil bunlar.. Her insanın bir cinsel hayatı vardır.. Doğanın kurallarından biri bu.. En azından ilerde yanlış bir adım atmasına engel olmasını sağlarsınız.. Bir derdi olduğunda direkt sizinle dertleşir ve sizinde olaylardan haberiniz olur hemen.. Birden açık konuşmayın.. yavaş yavaş üstü kapalı bir şekilde konuya girin..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• bence bu durumu hiç açma ama evde namaz kıl Kuran oku dini yayınlar izle. Belki vicdanı acır. Düzelir.

1|0
    0|0
  • Ona verebileceğin en büyük ders yanına git gözlerinin içine sert bakarak saçından tut yapış dudaklara pampa.. ;)

0|0
    0|0
    • 1ay

Kardeşim lan. Amaç kızın psikolojisini bozmak mı?

• 1ay

Kardeşe yapılmaz böyle birşey

• 1ay

Ne var yaa bacı bacı takılın işte :/

• Sende gecmissin ayni yollardan dayan

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle ama uykusuz kalıyorum ya

• Madem ablasın konuş o zaman

1|0
    0|0
    • 1ay

Ne konuşuyum. Utansın mı kız? İnternette baktım çocukların da mastürbasyona başlaması 7/8 yaştan itibaren mi neymiş

• 1ay

O zaman o rahatsız olmuyorsa sen neden rahatsız olasın ki onun ihtiyacıysa bırak yapsın

• 1ay

Benim yanımda yapmasın. Kardeşimi yaparken düşününce cinselliğe bakışım değişiyor. Kardeşim yerine bir arkadaş falan olsa gene aynısı olurdu. Hoş değil. Rahatsız edici. Bu olayın da bir özeli var, kişi yaptığında sadece o bilsin yaptığını

• Bu durumundan haberdar olarakdan onunla konuşmalı, yardım etmelisin. Yoksa bu iş ciddiye binip, okuldan bir erkek arkadaşı ile kötü yola girebilirler. Bu da hayatının geri kalanında onun açısından kötü olabilir.

1|0
    0|0
    • 1ay

Öyle bir hata yapacağını sanmam, ben de onun yaşlarında başladım ama yanımda yapması ve benim uyuyor rolü yapmam yorucu ve mide bulandırıcı oluyor

• 1ay

yardım et diyorum ona

• 1ay

Nasıl

• Kardeşinin yaşı kaç. erken başlamışsa ilerde psikolojik sorun olabilir

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya yok, ben de erken başladım ama günlük hayatım normal herkes gibi birşey yok, sadece akşamları bu sorunla karşılaşıyorum

• Boşver rahat bırak

0|1
    0|0
    • 1ay

Ben rahatsız oluyorum, uyuyamıyorum

• Çok kötü bir durummuş seninkide :)

1|0
    0|0
    • 1ay

Öyle cinsellikten soğuyorum akşamları

• 1ay

Çözüm çok. ama ayrıntı bir şekilde dinlemem lazım ki çözümü yaratalım. Şu dünyada Çözülmeyecek bişey yoktur emin ol

• 1ay

Ne ayrıntı istiyorsun la

• sen olsan kendine naparsan onu yap

0|0
    0|0
  • İlginç

0|0
    0|0
  • kıyamam :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Var mı bir önerin bir dahakine uyuyabileceğim :(

• 1ay

mesaj atar mısın kardeşin olunca durum hassas.. araya kaynak yapıyorlar hemen

• :) :)

0|0
    0|0
  • Uyumadığını belli et, açık açık söyleme utandırma.

0|0
    0|0
    • 1ay

bir kaç kere odadan çıktım balkona geçtim, o da uyanık olduğumu anlamıştır. Ama devam ediyor. Onu anlıyorum ama uykusuz kalan ben oluyorum

• 1ay

10 yaşında, bu yaşlarda normalmiş

• 1ay

Oooo baya küçükmüş

• Giren çıkanmı var sana

0|0
    0|0
  • Yaşı kaç

0|0
    0|0
    • 1ay

10 yaşında

• 1ay

Lan bir shktir git

• 1ay

Ne oldu sordum bir şey izliyorsa onu odadan al diue

• Bu kadar seslimi yapiyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Yani...

• 1ay

İğrenç değilim

• 1ay

Ozman uyursun sorun yok demek

• Kardeşin kız ve her akşam mastürbasyon yapıyo yani

0|0
    0|0
    • 1ay

Olamaz mı

• 1ay

Sen hadi ordan erkek misin ne boksun anlamadım

• 1ay

Lan mal mısın nesin

• odaları ayırın siz :D

0|0
    0|0
    • 1ay

İmkan yok :/

• 1ay

olur, ilgin için tekrar teşekkürler

• 1ay

teşekkür etmeyi bırak artık istersen :)

• Ne sesi gelioki uyutmuyor, odada oldugunu bile bilede inlemez ya

0|0
    0|0
    • 1ay

İnlemiyor zaten ama yaparken ses geliyor Ne yaptığını anlayınca da insan artık başka şey düşünemiyor o an. Uyuyamadım

• 1ay

Ozaman vıcık vıcık seslere devam :)

• 1ay

Of ya

• O kadar mı kötğ ya bu durum. Ne sıklıkta niye uxun bu kadar

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne bileyim gece uyanıyor herhalde yine uyumak için yapıyor. Ben ilk başladığımda uyuyamadığım zamanlarda yapardım uykusuzluk giderdi uyuyabilirdim. O da öyle yapıyo olsa gerek

• 1ay

Sorun değil de burda kötğ niyetli tipler var okuyup kötğ şeyler yazmasınlar o bakımdan

• 1ay

anladım, sorunuma ilgin ve dikkatin için teşekkür ederim bu arada. Ben uyuyacağım iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızın bütün fikri oyle şeylerde yardımcı olmalısın!

0|0
    0|0
    • 1ay

Büyütme sorunu, Ben de aynı yoldan geçtim. Büyüdükçe olayın olgunluğuna geliyor insan. şu an yeni öğrenirken neye dikkat etmesi gerektiğini bilmiyor sadece. Mastürbasyon herkesin ihtiyacı. Ayıp değil. Ama yanımda iken yapması beni rahatsız ediyor, o beni uyuyor sanıyor Oysa ben kendini rezil olmuş hissetmesin diye uyuyo taklidi yapıyorum. Yani sorun yapması değil, Ben varken yapması.

• 1ay

😄 komiksin sorun yapması değil diyor evet ihtiyac ama çalışkan ve Zeki öğrenciler çok takılmaz o konuları ama kardeşin hergece yapıyormuş tamam yapsın ama hergün mu belki ayda birkez iki ayda birkez normal bir şey ama...
      iyi yani devam etsin 😂

• 1ay

Lan bir hadi ordan git, mal mal konuşuyorsun.

Yükleniyor...