Neden kadınları veya erkekleri tek tipleştiriyoruz?

Erkekler niye böyle kadınlar neden şöyle gibi şeyler çok saçma değil mi? Herkes birbirinden farklı. Erkek diye aynı özellikleri taşıyacak değil ya.

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar toteliter ezber tekdüze topluluklar haline getirildi..

Kendilerine göre standart kalıplarda olmayan herkesi taşlanmasi gereken "öcü" gibi görüyorlar aptalca düşünceler içindeler saçma buluyorum bu durumu , herkes özgür bireyseldir hayatta.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oda dogru 3 abaza 1 dogruyu goturdugu icin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bende onu diyorum iste erkeğim diye zengin ve yakisikli olmami beklemeyin benden, sanki butun kadinlar elsa jean..

Not:çok fena trolledim.. :D

0|0
    0|0
  • Haklısın.. Ama yine de çok az da olsa genel bazı özelliklerimiz var cinsiyetimizden gelen.

0|0
    0|0
  • Oyle yargilamak daha kolay

0|0
    0|0
  • Ağzının kenarını sil gıııızzz bal damlıyor ağzından :)

0|0
    0|0
  • aynen çok büyük karaktersizlik yapıyorsunuz lanet olsun size pislik adiler :D :DFG:D:Fh:DF:Hdf:j

0|0
    0|0
  • benzer olaylarda benzer tepki verilir. çoğu kız erkekler beni kullanacak endişesinde çoğu erkek de beni önemsemediği için benden kaçıyor kaygısında

0|0
    0|0
  • E nerde esitlik?

0|0
    0|0
  • Kadın erkek eşitliği diye bir saçmalık varya hep bu yüzden işte

0|0
    0|0
  • Faşizm

0|0
    0|0
  • Aynen herkes bir kendine baksa...

0|0
    0|0
  • canının acısını tüm karşı cinse malediyorlar

0|0
    0|0
  • aynen ya hep öyle yapıyoruz

0|0
    0|0
  • Dunyada 1 defaya mahsus kadın erkekten çıkmadır ve gerı kalanında erkek kadından.

0|0
    0|0
  • Dimi yaaa helal olsun

0|0
    0|0
  • Böyle düşünmene sevindim açıkçası..

0|0
    0|0
  • Bunca yıllık karım bu sabah kahvaltıda " Erkek değilmisiniz , hepiniz aynısınız pislik herifler " dedi... Çok zoruma gitti... Öldürülen zavallı küçük 3,5 yaşındaki bebeği duydu... Çok üzüldü... Öfkesini benden almaya çalışıyor... Kafasına peynir tabağını geçirecektim... Kendimi tuttum...

0|0
    0|0
  • anaaaaaaaa ne bu yüz parçalayacak sanki karşısındakini

0|0
    0|0
  • Haklısın çok doğru.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• haklısın guzellll col güzel düşünce

0|0
    0|0