Türk kızları neden bu kadar iğrenç gelin?

Türk kızları hiç güzel değil ya iğreniyorum onlardan utanıyorumda

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Türk erkekleri neden bu kadar iğrenç çocuk istismarı, tecavüzler, kadına şiddet bazılarınızın kimliğinde erkek yazıyor diye kendisini adamdan görmesi çok acı hasta ve varoşsun

3|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kezbanlar atarlı ergeler kendini hint kumaşı sananlar iğrenç türk kızları güzeldirde huyarı kötü

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet belki.. neden öyle dusundun aciklar misin bu kadar sinirlisin

0|0
    0|0
    • 1ay

yani bir bakıyorum hepsi kezban ve iğrenç annemde bu türk kızları ile evlenmemi istiyor ama ben evlenirsem intihar ederim yaşayamam

• Annen rus mu sanki

1|0
    0|0
  • Birazcık abarttın sanki

0|0
    0|0
    • 1ay

az bile dedim kırılmayın diye

• 1ay

Senin kararın, umarım her şey gönlünce olur

• 1ay

teşekkür ederim

• Turk erkekleri neden Turk kizlarina hep asagalar cunku bizi haketmiyorlarda ondan.

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok güzel olanları var aile yapısından özgüven eksigi oluyor sadece sürekli baskı var üzerlerinde

0|0
    0|0
  • İğrençlik derken hangi konuda. Biraz açarmısın konuyu

0|0
    0|0
    • 1ay

güzel değiller kezbanlar ve ayrıca bakınlı değiller

• 1ay

Ya bir git işine Neyi var Türk kızlarının bakımlı değillermiş. Yeter à deseydin çok bozulma var sadakat bilmiyorlar falan deseydin belki hak verirdim ama onlarda bile biz Türk erkeklerinde olduğu gibi avrupai yaşamdan tvlardan etkileniyor ondan derdim. Bana göre Türk kızı iyidir Türkse zaten güzeldir. Kezbanmış bir takım kişiler kezban der bir takım kızlarda Türk erkeği odun der. Birileri hep bşr şeyler der

• turk oldugu icin utanan genç

0|0
    0|0
  • Seni zavallı

0|0
    0|0
Yükleniyor...