Bu hayatta sizcede en çok üzülen bayanlar değil mi?

Dışlanma
Hakaret
Eziyet vb. Ençok bayanlar eziliyo

0|0
21|26

En İyi Kız Görüşü

• Malesef oyle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Öyle demiyelim ezilen ömrünü işe ev gecindirmeye harcayan erkeklerde var
    Sadece bazı kızlara üzülüyorum haketmedigi erkeklerle birlikteler gercekten sevgili ve eş anlamında.

1|0
    0|0
  • yoo alakası yok
    tamamen cinsiyetçi bir yaklaşım
    kadın sesini çıkarıyor, duygularını dışa vuruyor diye öyle sanıyorsunuz
    ama erkek sesini çıkarmıyor içine atıyor dışarı yansıtmıyor o yüzden bilmiyoruz
    bu yüzdendir ki erkek intihar olayları daha fazla

0|1
    0|0
  • Aynen öyle. Sebebide saf olmaları. İyi erkekleri dışlayıp kötü erkeklerle birlikte olmak istedikleri zaman; her zaman üzüleceklerinin farkında değiller. Bu kendi hataları ancak erkeklerinde bencilliği yüzündende kadınlar üzülüyor. Bu yüzden beklentiniz ne kadar az ise o kadar az üzülürsünüz bu lafı unutmayın ;)

0|1
    0|0
  • İşte buna gülerim :D şu hayatta en çok üzüldüğünü gördüğüm kızlar ertesi gün sevgili yapıp yüzünde güller açıyordu :D istediğiniz an her erkeği baştan çıkarabiliyorsunuz. İş olanaklarında bile kadınlara öncelik tanınıyor. Sen hala ezildiğini mi düşünüyorsun şimdi?

0|0
    1|0
    • 1ay

bak bir bayan olarak buna katılıyorum. ama ben kendım oyle bırısı olmadım ve bu tur bayanlardan nefret ederım ulan benı ıse almadılar ya sessızım dıye :D

• Yok kardeşim bazıları var şeytan gibi olan bize oluyor işte... kişiden kişiye değişiyor. bu arada baktım da profilinde yazan söz cok doğru ya çalabilirim sonra:)

0|0
    0|0
  • Yo tam tersi :D

0|0
    0|0
  • Öyle tek taraflı bakma olaya insanlar eziliyor sadece bayanlar dersen ki tamam bayanlar biraz savunmasız susup kaldıklarında içim acımıyor değil ama bir erkek iş yerinde nasıl eziliyor bilemezsin.

0|0
    0|0
  • İzin verirsen ezilirsin de dövülürsün de küfür de yersin dayak ta yersin , ama kadınım ben diyecek gücün dirayetin varsa karşındaki hiçbirşey yapamaz...

0|0
    0|0
  • şiddetin hakaretin ezilmenin cinsiyeti olmaz.. bu paylaşımı biraz değiştirirsen daha faydalı olabilir ama tabi ki de senin özgür düşüncen.. bence şiddeti yapan insandır cinsiyet değil

1|0
    0|0
  • Biraz toplumdan biraz da kendilerinden dolayı maalesef üzülen hep siz olursunuz erkeğe bise olmaz genelde

0|0
    0|0
  • İki tarafta eziliyo aslinda.. Bayanlar biraz daha narin olduklarindan 'sen beni kirdin' durumu cokca dile geliyo

0|0
    0|0
  • degil

0|0
    0|0
  • Degisir hep bayanlar diyemeyiz

0|0
    0|0
  • Zeki ve yırtıcı kadınlar ezilmez hiç birzaman

1|0
    0|0
  • Hayır değil.
    Kadını erkeği yok bunun.

0|0
    0|0
  • maalesef bayanlar maruz kalıyor :(

0|0
    0|1
  • Bencede

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişey. Varsa da hakediyolardır

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Öyle Allah var. Hakkınız ödenmez

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • olur öyle

0|0
    0|0
  • ben üzemem kıyamam ama o yapabilir

0|0
    0|0
  • Oyle deme ya

0|0
    0|0
  • hadi ordan

0|0
    1|0
  • iyi adamları üzdüğünüz yetmedi mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Yok. Yeni yeni biz bayanlar erkeklerin üzerine gitmeye başladım kabul edelim bir onu. Geçen sitede dolaşırken erkeğin biri de böyle sitem etmişti. Ay keşke yanıt bırakmasaydim. Dedirtti..
    Bizim yaşadıklarımız yapacağımız şeyler gerçekten bir yük. Böyle vücut halinde olmak sürekli bir tedirginlik. Üzüntü... Ama en güzel hakkımızı da alıyoruz. Hatta çok üsteledigimiz oluyor. Kabil

1|0
    0|0
  • Hayır hayvanlar

1|1
    0|0
  • dogru.

1|0
    0|2
    • 1ay

eksı veren mal buyuk ıhtımal burda eksıyı basıp karısına horozlanıyordur Allah bılır :)

• cunku kadınlar hep mantıklı dusunur, sahıplenır bırakmaz guclerıne gıder herkesın. erkekler ayrıntılı dusunmez. ha ne zaman dusunurler kaybettıklerınde.

1|0
    0|0
  • ya şimdi erkeklerin de duyguları var içine atıyor falan ama kadında dışa vurduğu kadar da içine atıyor bu yüzden duygusal açıdan kadın her türlü ağır basar

1|0
    0|1
  • Kesinlikle öyle

1|0
    0|2
  • Evet çünkü biz çöl duygusal ve merhametliyiz annelik duyguları var. Bunu kullanıyorlar

1|0
    0|0
  • aynen oyle

1|0
    0|1
  • Evet malesef oyle

1|0
    0|0
  • bogle geldi bogle gidicek

1|0
    0|0
  • Bilmem

1|0
    0|0
  • evet genellikle olan bizlere oluyor

1|0
    0|1
  • Malesef

1|0
    0|2
  • Aynen çok haklısın

1|0
    0|2
  • kocası ayrı eziyo evladı ayrı annesi babası ayrı.

1|0
    0|1
  • bencede bayanlar

1|0
    0|0
  • Evet genellikle öyle oluyo

1|0
    0|1
  • Evet öyle ama sorsalar bayanlar kötü bayanlar hakediyor derler

1|0
    0|0
  • Genel olarak evet bencede öyle