Çılgın mısınız?

Hayatınızda yaptığınız en değişik hata cins diyelim herhangi bir şey yapaniniz oldumuÇılgın mısınız?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• bir arkadaşın annesi kızı başka şehirde okuyor diye para göndermesi gerekiyordu özel sebeplerden dolayı banka üzeri yollayamamıştı bende ben götürürüm dedim, kızı orda buldum sonra beraber okul için annesinin gönderdiği parayı yedik. Beş kuruşsuz kaldığımızdan geri de dönemedik.. baya bir aksiyon yaşamıştık 😄

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tatildeyim canm sıkıldı bir disco yaptk gece 2 gibi pansiyona geldik tabi ben durmadm dışarı çıktm açık mekan aradm buldm bir 50 cl viski aldm canım skn sahile indm içtim saat2.45 gibi sahlde yürür ken tek basma iki cft gördüm ybncı bariz beldi 3 dogru. pstm bikenara bkldm bunlr elbise çrp denize grdi çırılçıplak bir boşluk ta sen tut o elbiseleri al bir topuk krnliga iyi ni pstm baya uzk ayn ışığı vr rezil oldular glmktn yıkıldm en son brtm da onlara unutamyacak ları bir anıyasattm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bisikleti yokus aşagi salmistim koprucuk kemigim kirilmisti kasim acilmisti hey gidi gunler 😂

0|0
    0|0
  • asla dediğim şeyleri hep yaptım

0|0
    0|0
  • Çok değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• çook çayı 3 şekerli içiyorum mesela

0|0
    0|0