İzmir' in kızları neden açık saçık giyiniyor?

neden açık saçık giyiniyolar

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• gerizekalinin biri "izmir in kızları müthiş" diye bir laf atınca İzmir kızlarının gotu kalkmış o gotu göstermeden insan olabileceklerini düşünmüyorlar da ondan... burdan izmirin kızlarına da şunu soyliycem ne insanlar gördüm ustunde kıyafet yok ne kıyafetler gördüm içinde insanlar yok demiş mevlana

2|1
    2|4

En İyi Erkek Görüşü

• boşver kardeşim giyinsinler yaa amannnn sende nasıl işine geliyorsa öyle takıl onlar ile

0|0
    3|4

Kızlar Ne Diyor 12

• Istedikleri için..

1|1
    0|0
  • Boyozun yan etkisi. İç Anadolu kızlarıyla yarışamazlar ne kadar açılıp saçılsalarda. Anca bir kaç tip "İzmirin kızları süper" deyip durur

0|1
    1|2
  • İzmir'de sapık sayısının az olmasındadır. O değil de kime göre neye göre açık saçık?

2|3
    3|0
  • Tatil yerleri olarak adlandırılan bir şehir ve çok sıcak çoğunluk hatta %95 lik bir kısım öyle giyince abes durmuyor orada insanların gözünde, aynı şekilde antalya da öyle. Aynısını çorumda giy %95i kapalı giyindiğinden açık saçık giyinen göze çarpar ne kadar sıcak olursa olsun. Tatillik mekanların hepsinde öyle göze çarpmazsın bunun "izmir kızı" ile ilgili bir anlamı yok. Zaten İzmir kızı guzeldir İzmir kızı açıktır izmie kızından bir yol olmaz şudur budur gibi hurafeler de anlamsızdır

0|0
    0|0
  • çünkü izmirli olmak bunu gerektirir.

0|0
    0|0
  • Ortamları öyle malesef

1|0
    1|3
  • Sıcaktan milletin donu k ıçına yapışıyor ne giysinler mont'mu giysinler.

3|0
    2|0
  • Ruhları rahat.

1|0
    0|0
  • Öyle alışmışlar

0|0
    0|0
  • Niye İzmir battı gözüne Antalyalılarında farkı yok

0|2
    2|0
  • Raatlar

0|0
    0|0
  • Hala insanlar kendilerine bakmaksızın başkalarını eleştirmekten zevk alan zihniyetteler...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• senin gibi yobazlar yargılasın, sorgulasın, kötü gözle baksın diye.. neden ben böyleyim insanları yargılıyorum demek yerine neden hatayı ilk başkalarında arıyorsunuz? çamuru atmadan önce ilk kendi elin kirlenir adamım, kendinize gelin..

3|1
    2|1
  • kimsenin giyimlerine karışmayacak zihniyette olduğunu düşündükleri için bence ;)

1|1
    0|0
  • Enteresandır, İzmirde bakire olmayan kızların yaşı 15 in altına kadar düşmüş.. 🙄😒

0|1
    1|1
  • Ahlak bekçisi gelmiş :D

0|1
    0|0
  • Öyle giyinmek istedikleri için.

2|1
    0|0
  • izmirin neyi meşhur o***u demi olacak

1|0
    1|3
  • tek izmir'in kızları mı giyiniyor sence?

0|0
    0|0
  • Çok sıcak alttan üsten havalandırmak için sanırım ıslak ıslak gezmekten se :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...