Ingilizce Sinavina Nasil Calisilir?

Ben Ingilizceden hep 70 60 80 alirdim sinavlardan lys 5 e calisicsm dil 1 sinavuna yani nssil calisiyim arkadaslar 10 ay var gordugum her seyi hemen turkceye cevirmeyi calisiyorun hem aklimdan hen kafamdan 🙂Nasil kazanirim yds ile ilgili kitaplarda alcam 🙂🙂🙂🙂🙂 nasil kazanicsm arkadaslar bana akil verin 10 ay da sinava nsil hazırlancam

Güncellemeler:
1ay Zaten 1 senem gitti 1998 liyim ben bir senem daha gitmesin edebiyat ogretmenligi ilahiyat filan kazanirim ama istemiyorum ingilizce istiyorum beni mutlu ediyo ingilizce 🙂🙂

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim kuzenimde kazandı bu sene dilden girip ingilizce öğretmenliği kazandı ingilizce kursuna gitti 1 yıl ama iyi bir kurstu kazandı sonra

0|0
    0|0
    • 1ay

Hangi bolumden mezun ol du 🙂🙂ben seviyorum ingilziceyi ve mutlu olmak istiyorum

• 1ay

düz liseden mezun oldu

• Kazanamazsın çünkü dil sınavına hazırlananlar dil öğrencisi 4 yıldır onun eğitimini alan insanlar, kıyaslaman bile yanlış kendini onlarla.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne alaka 😠😠😠benim arkadasimda hukuk kazandi onlardan neyim eksik benim

• 1ay

Hayırlısı tabi ama benim dil okuyan arkadaşlarım var onlar da dil okumayan birinin çok emek vermeden dil sınavına hazırlanması olayını absürt buluyorlar yarıştığın insanların alanı dil sonuçta sen ise eşit ağırlıkçısın ben olmayacağını düşünüyorum ama hakkında hayırlısı neyse onu versin Rabbim. 😊

• 1ay

Valla allah her calisina kismet ediyo iyki esit agirlikciyim 🙂Butun dersleri gordum 😅😄😄😄

Yükleniyor...