Dışarı çıkmak için bahane?

Ben 26 yasinda ve çalışan bir kizim. Tiyatro kursuna basladim ve kurs 6 aylik. 1 ayi bitti. Kurstan cikip eve gelmem akşam 9 u buluyor. Ailem baska sehirde yasiyor. Onlara kursa basladigimi soylemedim cunku biraz geri kafalilar. Babam bu hafta bizi ziyarete geldi. Disari cikmak icin ne yapmam lazim. Bahane olarak ne uydurayim? Evden saat 4 te çıkıyorum. 9 da eve geliyorum. Acil soyleyin

0|1
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• He babana yalan söylicem diyosun o Ada'mda seni gözünden sakınsın aman kızımın başına bişey gelmesin diye aklı çıksın kızı babamı nası kandırabilirim diye düşünsün ne diyim hayırlı evlat

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya ne alakasi var kotu bir yere mi gidiyorum sanki. Dogru soylesem dokuz koyden kovulucam bunu hic dusundun mu

En İyi Kız Görüşü

• 26 yaşındasın, çalışıyorsun ve hala birilerine hesap vermek zorunda mısın? Ergen gibi yalan söylemek zorunda mısın? Önce bunların cevabını nedenleriyle bir gözden geçir. Geçimlik olarak da hastanede bir yakın arkadaş refakati falan uydurabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok basit. Fazla mesai 😀

0|0
    0|0
  • kursa gidiyorum de yine daha yakın bir yerleri söyle ama

0|0
    0|0
  • Kursa gittiğini söyle

0|0
    0|0
  • Tiyatronun kursu oolduğunu ilk kez duyuyorum

0|0
    0|0
  • Ailesini GERİ KAFALİLİK la suclayan bir evlattan daha itici hicbirsey yok su igrenc dunyada.

0|1
    0|0
  • Geri kafalı demek bravo sen ileri kafalı ileri görüşlü olda gecenin bir vakti eve gir ha bide madem bu kadar geri kafalı insanlar nasıl seninle ayrı şehirde yaşıyorlar ve galiba yanlız kalıyorsun

0|0
    0|0
  • Yanmissin. Cikamazsin

0|0
    0|0
  • İkinci ogretimlerle derse gircem usten ders aldim..9 da bitcek

0|0
    0|0
  • Ailen için geri kafalilar demen güzel bisey değil

0|0
    0|0
  • Bir kız arkadaşın arasın annesinin seni davet ettiğini söylesin

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • biraz gazın olduğunu, gaz çıkarman gerektiğini söyle ve çık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Nerede çalışıyorsun? İşle ilgili bişey oldu diyerek çıkabilirsin 😂

0|0
    0|0
  • Bence ailen ayrı yaşamaya izin veriyorlarsa geri kafalı değil tam tersi aydın görüşlü insanlar

0|0
    0|0
  • Söyle gitsin ne olabilirki kızarlar en fazla. bu arada tebrik ederim tiyatro iyidir

0|0
    0|0
  • doğruyu söyle

0|0
    0|0
  • Isyerinde biri rahatsizlanmis onun yerine dinlenip tekrar ise gidicem el malum

0|0
    0|0
  • Sinav haftasi kutuphaneye gitmem lazim de

0|0
    0|0
    • 1ay

Canim okul bitti benim:)

• 1ay

Pardon ya şsdlfksdlfk arkadasim kaza gecirdi hastaneye gidiyorum onun yanina kucuk kardesi var annesi her zaman yaninda olamiyor 4'ten 9'a kadar ben duruyorum babasi isten geldikten sonra annesi geliyor de

Yükleniyor...