Insanların konuştuklarını nasıl duymamazlıktan gelebilirim?

Ya benim hakkımda konustuklarinda çok sinir oluyorum özellikle erkekler falan tepki vermeden geçmeye çalışıyorum ama bana hakkimin savunulmasi öğretildi

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Senin hakkında konuşmalar için demiyorum ama bazı yerlerde üç maymunu oynamayı öğrenmen lazım

0|0
    0|0
    • 1ay

Tamam da nasıl çok sinirleniyorum

• 1ay

Bence rahat edemezsin orda yinede sen bilirsin dediğim gibi bir işi severek yapmak var bir de zordan istemeye istemeye yapmak var

• 1ay

Haklısın olay bir tek işte değil ama bu tiplerden heryerde var

En İyi Kız Görüşü

• Ne diyorlar ki?

0|0
    0|0
    • 1ay

Hangisini söyleyeyim ki laf atan salaklar ayrı isyerindekiler ayrı isyerindekiler en çok sinirimi ziplatiyo yaptığım tüm hareketlerden bir anlam çıkarıyorlar kibar davranıyorum ne o adamı beğendin miler ya da yüzüm kaşınıyor ne yalaniyorsunlar falan valla millet salak ve şerefsiz

• 1ay

Eğer ekipte lider gibi bisey se korkuyo olabilirler bişey olacak diye. Oda bundan cesaret alıp sürekli yapıyordur. Sen o kişiye alttan alttan laf sokacaksin sadece canını acitacak cinsten. Kavga cikarmiycaksin. Öyle kişiler sorunlu olur aciyorum yazık valla onlara

• 1ay

@Melllllo yok ya ne lideri işlerine geliyor ucuza çalışıyor ondan tutuyorlar bunlardan çok var Türkiye de beni bir gün katil edecekler aslında az dikkat etsen birkaçının etrafında olduğunu görebilirsin

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• sana bu lafları birisi taşıyorsa onunla bağını koparirsin sorunda biter

0|0
    0|0
    • 1ay

Taşıma yok muhattap olmak zorunda olduğum biri salak konuşuyor işte

• 1ay

tersle veya hiç cevap verme kaale almiormus gibi yap zaten

• 1ay

Kaale almamak iyi fikir bir deneyeceğim

• Aynı durumdayız