Maymun besliyorum, çok tehlikeli oldu?

Herkese merhaba. Ben yalnız yaşıyorum uzun süredir örümcek maymun besliyorum ergenliğe mi girdi ne yaptı tövbe bismillah son zamanlarda çok hırçın gece uyurken kulaklarımı kemiriyor, evi dağıtıyor, garip garip sesler çıkarıyor, arkadaşlarıma ve eve gelen misafirlere saldırıyor, kendi gözünü yumrukluyor, benim kafama yumruk atıyor onunla ilgilenmediğimde.. aslında çok seviyorum artık fazlasıyla alıştım evden gitmesini istemiyorum ama sizce zaman geçtikçe daha fazla tehlikeli olabilir mi? göndermeli miyim?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Cidden tehlikeli olmuş ama bu konuda bir fikrim yok. Nerden aldıysan o maymunu gidip bir ordakilere danış. Olmadı bir veterinere filan sor. Bilemedim şu an.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben öyle bir belgesel izlemiştim. Kadın evde maymun besliyordu. Maymun bir gün kadının eve gelen arkadaşının bir hareketini tehdit kabul ettiği için kadını parçalamıs. Saçlarını derisiyle yolmuş. Gözlerini oymus. Kadin o kadar çok estetik ameliyat geçirmiş ki. Ama tabiki tanınmaz halde. Ve kör.

Senin maymununun cinsini bilmiyorum. O kadının kini de hatırlamiyorum. Ama gercekten cok tehlikeli hayvanlar. Şakası yok. Bana kalırsa gönder. Daha uysal bir hayvan al. Eminim ona da kısa surede alışırsın.

0|0
    0|0
    • 1ay

korkuttun beni simdi.. :/

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 8

• Sallama knk

0|0
    0|0
    • 1ay

böyle saçma bir konu da neden yalan söyler insan?

• Ahahahahahha yarıldım gülmekten. Neyse bence veterinere danış.

0|0
    0|0
  • amerika da maymun sahibinin arkadaşını kıskanıp yüzüne kürekle vurmuş😂😂

1|0
    0|0
    • 1ay

ay evet inanırım çok fazla kıskançlar gerçekten geçenlerde ben de arkadaşımın köpeğini seviyordum kıskanıp yüzümü feci şekilde tırmaladı :D

• 1ay

ay bence onu

• O sana yumruk atiyosa sende onun saçını çek 😂😂😂

0|0
    0|0
    • 1ay

aman aman bir kez denedim böyle öldürcek diye korkup kendimi odaya kilitledim fazlasıyla güclü bir hayvan :D

• 1ay

o biraz cesaret isi vallahi adamı öldürmez süründürür :D

• 1ay

Selam söyle o zaman kızdırmayalım enisteyi

• Burdan mı buldun maymunu zuahshahdgs zdxdddddd

0|1
    0|0
  • Şempanze saldırısına uğramış bir kadın vardı..
    Hayvan bu aklı yok, ne yapacağı belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Timsah beslemeni tercih ederdim

0|0
    0|0
    • 1ay

bakımı çok zor düşünmüştüm

• Bir haber okumuştum maymun komşuyu mu öldürüyordu sahibi ya da bilmiyorum tehlikeli olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...