Yapamıyorum ne olacak?

Annemle babam evi ayırdılar kağıt üzerinde hâlâ evliler ama.3 kardeşiz biri 4 biri 10 yaşında iki kardeşim var onlar bazen annemle bazen babamla kalıyorlar trabzonda, beni ankaraya yolladılar istemememe rağmen üniversiteyide burda okurum diye ve burda teyzemle kalıyorum bekâr. A ma ben hiç alışamadım iki aydır burdayım ne ankaraya ne okuluma ne teyzemle yaşamaya en çokta kardeşlerimden ayrı kalmaya hele en küçük kardeşimı bırakmaya hiç alışamadım. Ne yapıcam bilmiyorum kağıt üzerindede evliler annemle babam umrumda değil ben kardeslerimi düşünüyorum boşansalar daha mı iyi olur diye, bizi bir yere toplarlar mı kardeşlerimle yoksa ayırırlar mı? Ve boşanma durumunda benim hiçbir yasal hakkım tercihin olmaz mı 17 yaşındayım 4 ay sonra 18 olucam?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bence elinden gelen gayreti harca ve olabileceğinin en başarılısını ol. Hayatta kimseye bağlı olmadan yaşamanın yolu da bu zaten. İşte o Zaman kardeşlerini yanına alırsın onları sen okutur sen büyütürsün ister anneni ziyaret e ister babanı ziyaret e gidersin. şu an için elinden gelen bu sadece. Ve elinden gelenin en iyisini yap

0|0
    0|0
    • 1ay

Tabiki okuycam ama o çare değil ki kafadan 5 yıl var önümde 5 yıl ben ne yapıcam küçük kardeşim 9 yaşında olacak zaten benden uzakta büyüyecek

• 1ay

Olay a öyle bakarsan gözünde büyütürsün. Seneye gireceğin bir sınav var ve bu sınav senin mesleğini yaşam tarzını arkadaşlarını kısaca hayatını belirleyecek. Ama sen şöyle düşün bir de ileride radyo ve televizyon bölümü okudun bitirdin iş bulamıyosun. İşin yok paran yok kalacak kendine ait bir evin yok bu şekilde kardeşlerine Nasıl faydan olacak ki. Bunu anlatmak istiyorum. şu an ben hayatımdan memnun değilim beni kardeşlerimden ayırıyorlar ben burada mutsuzum gibi ruh haline bürünürsen bırak kardeşlerini senin kendine dahi faydan olmayacaktır. Hayat bu belki annenle baban ileride anlarlar kıymetlerini birbirlerine dönerler hem

Erkekler Ne Diyor 5

• İkisinide öldür

0|0
    0|0
    • 1ay

Öldürecek kadar nefret etmiyorum sadece umursamıyorum

• allah yardimcin olsun ama 18 yasindan sonra ozgur olursun yasal olarak istedigin yerde kalma hakkin var

0|0
    0|0
  • İçim karardı okuyunca. keske birlesseler

0|0
    0|0
    • 1ay

Böylesi daha iyi ben üzülmedim zaten ayrılmalarına keşke kardeşlerimi bana bırakıp çekip gitseler

• bende aynı durumdayım :(

0|0
    0|0
  • Kör düğüm bu olsa gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...