Kapat

Erkekler, Arkadaşlarınız tarafından en son ne zaman şort indirme şakasına maruz kaldınız ve olay nasıl oldu :) ?

Ve ya duş baskını gibi şakalar oldumu :) küçükken olmasın mümkünse :)) başına gelmeyenlerde ''olmadı, kimse yapamaz bana onu vb' saçma cevaplar yazmasın?

Güncellemeler:
ee gençler bu kadar mııı? :)

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Benim başıma hiç gelmedi ancak bir arkadaşımı fena halde madara etmişlerdi. Şahsen bende güldüm ama şimdi dönüp bakınca utandım kendimden. O arkadaşa daha sonra 1-2 defa daha yaptılar. Ancak sonunda çocuk akıllandı ve kemeri sonuna kadar sıkarak geziyordu teneffüsler de. Duş baskını ise başıma geldi. Ama tabi yapanlar şu an hala pişmandır. Banyo kapısını sürekli kilitlediğim için adamlar kapıyı kırarak içeri daldılar. Kafamdan 1 kova toprak boşaltmışlardı. Sonucunda ev sahibi kapı kırılma sesine gelmiş ve bize evden çıkmamız için 1 hafta süre vermişdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Hiç unutmam ya turnuva maçı vardı isiniyorduk kale direğine çıktım sallaniyodum arkadaş geldi bir indirdi mal malafat ortada jzoxmam😂

0|0
    0|0
  • Sen niye sorup duruyon ki bunu garip?

0|1
    0|0
  • Sanırım lisede. Beden dersine çıkacakken yeltenmeler oluyordu ama hepsi boşş. Başaramadılar😏😏

0|0
    0|0
  • Duşta özel durumda yakalandım ve arkadaşın sevgilisi habersiz wc ye girince benim banyoda olduğumu bilmiyormuş öyle yakalandım duşakabinde ayakta çıplak 🙈

0|0
    0|0
  • Bu kızın da fantezisi bu işte

0|0
    0|0
  • Bir insan tuvalette işerken neden indirir ki, ulan zaten inik şort :D :D Allah'tan tam indiremediydi :D

0|0
    0|0
  • 2 ay önce izmirde oteldeydim havlular banyoda değildi ben banyodan çıtığım anda temizlikçi kadınlar odaya girmişti kadınlar beni görğnce güldüler... ben havluyu alayım siz devam edin dedim havluyu aldım ve kaçarcasına banyoya girdim

0|0
    0|0
  • hep tedarikliyimdir indirseler bile göremezler

0|0
    0|0
  • Aquaparkta çok fena pusu yedim. Biri havuzun altından tuttu çekti ipini bağlamamiştim baksırla kaldım. havuzun içinde ama bozuntuya verip mutlu etmedim onları çıktım havuzdan havluya sarılıp bekledim sonra getirdiler sortumu

0|0
    0|0
  • Yine mi bu soru :))) sorunun ne snn

0|1
    0|0
  • Bu saka erkek lisesinde beden egimiti dersine hazirlanirken olmazsa olmaz bir sakaydi 😂😂

0|0
    0|0
  • yapan olmadı ama :D

0|0
    0|0
  • Beden dersinde arkadaşın kırmızı boxer ını seyretme şerefine nail olduk

0|0
    0|0
  • Askerde 😂

0|0
    0|0
    • nasıl oldu olay :)

• 🚿🚿👀😱😂😊 askerde duş kapısı yoktu muşamba örtü vardı açardık hep 😂😂tabi bizide kaynattılar arada

• Lisede istiklal marşını okuyup sınıflara girerken düşük bel giyen bir arkadaşa yapmıştım cocuğun pantolonu dizine kadar indi merdivenlerden düştü olay olmuştu bildiğin sonra intikamını almayı da bildi 😁

0|0
    0|0
    • nasıl aldı intikamını :)

• Beden dersinde kızların soyunma odasına attı kapıyı da arkamdan tuttu aslında ödüldü benim için ama sonrası kızlarla aram bozuldu 😄

• Bu şakayı yapan arkadaşlarım değil 😊

0|0
    0|0
  • yapılabilecek en saçma ve gereksiz şaka şort indirme duş baskını nedır ya zeka geriliği mi var?

0|0
    0|0
  • Oldu yine ama sormuyorsun

0|0
    0|0
  • Hali sahada 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben bunu geçen anlattım yalan diğenler oldu

0|0
    0|0
    • bana mı anlattın?

• Yok biri daha sormuştu bunu oraya anlatmıştım mal aml yorum yapmışlardı şimdi anlatmaya çekiniyorum

• En son indirdin de bayılmıştı

0|0
    0|0
    • nasıl oldu olay :))

• Sabah yatağım dan kalktım mutfağa su içmeye yaz ayı idi ayıcık resimli baksırım vardı. suyu elime aldım bu da arkadan gelip bir indirdi. şok iptal bayıldı netice olarak zenciyiz yani 😉

Yükleniyor...