Türk insanı neden kavga etmeden duramaz?

Neden bir konu hakkında görüşlerini paylaşırken kavga etmeden duramazlar siyaset için birbirlerine girerler en basit örneği bu din mesela binlerce örneği var insanların düşüncelerini yargılamak ne haddine?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Cehalet kötü insanların fikrine saygı duymamaktan bunlar

0|0
    0|0
    • 1ay

Saygıyı geç tahammülleri bile yok ben müslüman olmayan biriyle muhattap olmam diyor insanlar işvereni müslüman olmayanlar ama patron yalakalığı yapmasını biliyor :D

• 1ay

Müslüman ülkenin günahkar evlatlarıyız demek ki beni araplaştırmalarına izin vermiyorum ben

• 1ay

Haklısın nefret ediyorum bazen

En İyi Erkek Görüşü

• onlara ben dahil değilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çevreden hep öyle gördüğümüz için genlerimize işlemiş herhalde. Bugün kahvaltıda sucuk yiyemedim, üzerine bir de çocuğun teki yolda bana çarptı diye sinir küpüne dönmüştüm mesela.

0|0
    0|0
  • Stresli çünkü herkes oyüzden

0|0
    0|0
    • 1ay

Senin stresli olman beni yargılamanı gerektirmez mesela haddin olmadığı halde cehalete girer bu :D

• 1ay

Adam gelip sağcı mısın solcu musun diyo bu devirde bile görüşümü söylediğimdede gücü yetmeyeceğini bildiği için tamam benimle sakın muhattap olma diyor mesela çok önemli olduğundan değil ama ne bileyim yazık ya

• 1ay

degisik milletiz çünkü asırlar dan beri her milletten insan var ve görüşler var karmaşa yiz ondan bence görüşlerimizin çatışması vs

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...