Staj yaptığım yerde sürekli küçümseniyorum, hep aynı kıyafetleri giyiyorum diye dalga geçiyorlar?

İyi bir şirkette staj yapıyorum. Başarılıyım. Tek sorunum diğer staj yapanların sürekli beni küçümsemesi. Neredeyse bir ay olmasına rağmen hiç arkadaşım yok. Maddi durumum iyi olmadığı için hep aynı birkaç parçayı giyip duruyorum. Tabii onlar süslüler, her gün farklı farklı giyiniyorlar. Şirketin üst makamlarıyla da çok içli dışlılar. Sürekli gülüyorlar bana bakıp. Şirkete adımı yaymışlar resmen. Nereden geçsem herkes bana bakıyor. Aslında fazla takmazdım ama çok üzülmeye başladım. Kariyerim için iyi olacağı düşüncesiyle ayrılmak istemiyorum. Sizce ne yapsam? Önerileriniz neler? Doğru düzgün işimi yapamaz hale geldim. Biliyorum biraz çocukça bu konu. 😔😔

0|0
17|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendini sakın üzme herkesin başına gelebilir onlar belli ki ezik egolarını tatmin etmeye çalışiyorlar karakterleri o kadar sen kimseyi umursama içli dışlı olma sırrını verme kimseye işini yap zaten geçici fazla takıp strese girme tamam mı onların canı cehenneme sen kimse için kendini üzme kimseye kendini ezdirme kimseylede muhattap olma yani resmi ol

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sinir oluyorum böyle insanların dışı için ya da işte herhangi bir hareketi ile eziklemeye çalışan insanlara hatta insan demeliyim bunlara!
    İnsanlıktan nasibini alamamış asalaklar
    Ne var bunda kıyafetin için deni eleştrimeye ne hakları var kalp kırmak kabeyi yıkmak gibidir bir bilseler
    Off çok sinir oldum bak estim gürledim gene!
    Boşa dememişler işte ne insanlar gördüm üstünde elbise yok ne elbiseler gördüm içinde insan yok!
    Canım benim sakın üzülme başın dik olsun her daim namussuzluk mu yaptın hırsızlık mı emeğinle çabalıyorsun
    Şimdi onları hiçe sayıyorsun ve bulunduğun mevkiden yükselmeye bakıyorsun tamam mı?
    Sen çok özelsin ve kendini sev...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Aldırış etme, temiz kok yeter.

1|0
    0|0
  • Senin gibi düşünceye sahip biri bunlara takılmamalı bir hedefin var ona odaklan başarılar dilerim (uzman bir arkadaşım şu an en büyük bankada müfettiş yardımcısı çocuk işe gelirken zaten toplasan 2 -3 parça kıyafeti vardı bu arada çocuğun şahsına ait 2 dairesi var sıradan değil tabi ve ailesinin durumu da iyi ama giydiği elbiseyi görsen ve kullandığı tlf belki önyargılı olarak gülersin ama çocuğun bir hedefi var ve bu durumdan hiç ama hiç rahatsız değil )

0|0
    0|0
  • takmamayı öğreneceksin. onlar karaktersizliklerini gösteriyorlar. bir insan her zaman aynı üstü giyinmke zorunda değil

0|0
    0|0
  • Demek ki henüz bir duruşun yok bir saygınlığın yok bunu içine atıp kendini ezdiriyorsan kendinle barışık da değilsin demektir.

0|0
    0|0
  • Takmamaya çalış. Durumun müsait olmadıgı ıcın elinden birşey gelmez. Takılma çok fazla. Kariyerine ve bişeyler öğrenmeye odaklan.

1|0
    0|0
  • Susma görmezlikten gelme ve kaçma.. bu işin elebaşlari kimse onların üstlerine git, aptalliklarini üstün yanlarin ile yüzlerine vur. Bilgiclik tasla onlara sabah gördüğünde günaydın akşam çıkarken iyi akşamlar de.. Her fırsatta göz teması kur onlarla

0|0
    0|0
  • İş arkadaslarida onemli kariyer ugruna bunlari cekmek zorunda degilsin. Ayril bence ordan.

0|0
    0|0
  • Kafaya takmayacaksın tek çözüm bu. Onlar mutlaka seni yıldıracak harekette bulunacaklardır hatta bunun İngilizcesi mobbing dir.

0|0
    0|0
  • ağırlığını sağlam koy baktığın yerde taş kesilsin insanlar ozman yalnız olursun ama güçlü olursun

0|0
    0|0
  • ayrıl baska yere gir olmazmı?

0|0
    0|0
  • sıkıntılı durumlar ama çok takılma.. çizgini bozmadan kimseyi görüp duymadan devam et yoluna..

0|0
    0|0
  • sen yoluna bakmaya devam et emin ol kazanan sen olacaksın

0|0
    0|0
  • Zaten öyle arkadaşların olacağına bırak hiç olmasınlar.

0|0
    0|0
  • Oyle karaktersizlerle arkadas olmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Hiç mi kimse konuşmuyor arkadaş olmuyor senle

0|0
    0|0
  • onun gibi şeref yoksunu insanlar için degmez bile

0|0
    0|0
  • anormal olan sen değilsin, onlar. Sen yapman gereken işi yap, o kaşarların ne dediğine aldırma. Hayat senin hayatın ve onları ilgilendirmez. sana gülenler bir gün senden daha aşağı duruma düşerseler hiç şaşırma.. Sen kendi işine bak kardeşim. Aldırma.

0|0
    0|0
  • zekaları ve beyinleriyle problemi oldukları için böyle şeylere takılırlar :)

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hiç takma dicem klasik laf olcak. Ayrıca onların yaptığı çocukça. Senin kariyerin onlardan önemli sadece sen ona odaklan. Onların karakteri oturmamış bir iki bez parçasına göre insan değerlendiren insanlar. Arkadaş olsan ne olmasan ne. Kendine gel gerçekten meslek sahibi olunca onlardan iyi giyineceksin

0|1
    0|0
  • Ben stajda hergün farklı giyinirdim. Her gün aynı şeyi giyen kişiler olurdu. Kötü bir düşüncem dahi olmadı bırak zikri. Ne insanlar var ya...
    Bence arkadasın kardeşin ablan annen bazı kıyafetleri değerlendirebilirsin. Ben hergün farklı giyordum da. Annemin hatta babamın kıyafetlerini bile giymişliğim var. Ve herkes çok güzel giyindiğimi söylerdi. Üst makamların hepsi de beni sever tanırlardı. Adliyede yaptım stajı.. hakimler yemeğe çağırırlardı. Bence senin sorunun çok takmak. Rahat ol başını dik tut. Değişik şeyler giymesen de temiz ve tertipli ol. Sıcakkanlı davran herkese gül. Emin ol. herkes seni daha çok sevecek. Hatta bu durumu amirlerine aç. Ailene de söyle. Çokta pahalı olmayan kıyafetler alabilirsin. 5 tl ye de gayet şık tişörtler satılıyor. Bence üzüleceğine bir şeyler yapmaya çalış

0|0
    0|0
  • Sakın ayrilayim falan deme ve üzme o tatlı canını. Sen zaten başarılısın ve işine saygıdan gereğince giyniyorsundur. Neyi ne kadar giyindigin kimi ilgilendirir? Takma kimseyi, insanlar başarılı olanları kıskanır. Bak kendi isine, bozma duruşunu ama yeri geldi mi dişini de göstermesini bil arkadasim. Unutma olay insanların arkandan konuşması değil, sen dönüp baktığında çenelerini kapatmalaridir

0|1
    0|0
  • gercekten dedigin gibi insanlar var mi cidden guluyolar mi sna hayret verici ezdirme kendini onlar kim ya ay Şu an cok sinirlendim keske yaninda olsam agizlarini yirtardim

0|0
    0|0
  • Üzülmeni gerektirecek hiç bir gerekçe yok sen başarınla kendinle gurur duymalısın senden daha iyi değiller diye seni kıskandıkları için senin kötü oluup basarısız olman için herşey ama sen kendini basarınla ilerletirsen kimse basa çıkamaz patronların senden çok memnunsa o diğer stajyerler kimin umrunda yalakalık yapmaya devam etsinler sen orrjinalsin bunu düşün...

0|0
    0|0
  • Başkaları için geleceğinle oynama paranı kazandıkca alırsın kendine kıyafet herşeyin zamanı var boşver

0|0
    0|0
  • Sende onlara gül afedersinde hergün soytarı gibi giyinip süslenip geldikleri için

0|0
    0|0
  • Takma onları sen önüne bak bence

0|0
    0|0
  • kim ne derse desin takma, oyle dedikodu yapanlar bes para etmez insanlar zaten muhattap olmazsin onlarla olur biter

0|0
    0|0
  • Böyle devam et. Belli ki birileri kıskançlıktan ölmek üzere. Bence çok iyisin👍

0|0
    0|0
  • Bana da herkes çocuk muamelesi yapıyor ben alıştım sen de alışırsın

0|0
    0|0
  • Takma sadece isine odaklan. Alt tarafi staj bir sure sonra kurtulcaksin ordan

0|0
    0|0
  • Sanki gülen kişiler senin durumunda olmamış hiç annesinn karnında mi işi öğrenmiş ler
    eğer üzülüyor sab bu konunun üstüne daha çok git güçlü olduğu nu görsünler bir söz var ne giysiler gördüm içinde adam yok die bu hep aklına gelsin

0|0
    0|0
  • Ya arkadaslar ben böyle seyler duyunca cok üzülüyorum biliyormusunuz

0|0
    0|0
  • Dunya uzerinde bu kadar kustah bu kadar asagilik insan yoktur sen uzulme onlarin elbiseleri kiyafetleri susleri pusleri var ama beyinlerin yok takma o mallari

0|0
    0|0
  • Ne varmış giyemiyorsan öyle biraz sert çık bence onlara arsızlık yapmıyorsun hırsızlık yapmıyorsun herkes işine baksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...