Sadece bir dost istiyorum çok mu şey istiyorum 😔?

Meraba aradaşlar ben 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyim İstanbul da özel bir üniversitede okuyup devlet yurdunda kalıyorum , yurdumda tam olarak 3500 tane kız var ama ben oda arkadaşlarım da dahil olmak üzere hiç biriyle yakınlık kuramadım okulda geçen sene bir arkadaş grubum vardı ama bazı sebeplerden dolayı o grupda bu sene dağıldı konuşuyoruz ama eski gibi değiliz en yakın arkadasım dediğim kız benim hiç ama hiç sevmediğim kavgalı olduğum arkadaş grubuyla takılmaya başladı annemle babam ayrı olduğu için küçüklüğümden gelen özgüven sorunumda var her ortamda sessiz kalıyorum sanki kimse benimle arkadaşlık kurmak istemiyormuş gibi hissediyorum sadece olur ya böyle ne olursa olsun seni bırakmayan bir derdin olduğunda anlatabileceğin beraber gülüp eglenebilicegin bir dost istiyorum sadece bir tane olsa yeter ama yok olmuyor kendimi bu koca şehirde yapa yalnız hissediyorum lütfen yardım edin 😢

0|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bulursunuz çok sorun değil üniversiteden yeni yeni arkadaş edinebilirsiniz bölümden alabilir farklı bir de olabilir Yeter ki sizin isimlerin gelsin Ne olursa olsun Pes Etme bir tane dostun olsun başka kimsede olmasın insanlar yalan Eğer can sıkıntısı çok fazla geliyorsa benim gibi yurtdışından yabancı insanlara konuşabilirsin gerçekten çok fazla faydası oluyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tost okudum :D kendıne guvenını kazanıp, kendını ıfade edebılmelısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Burslu musun özel üniversitede?

0|0
    0|0
  • Hangi özelde okudun merak ettim.. Benimde arkadaşa ihtiyacım var şu ara.. Özelden yaz bana desem şimdi buradakiler kız kaldırmaya çalışıyor diyecek.. Neyse.. 2 sene İstanbul da üniversite okudum.. Hep yalnızdım.. İstanbul'daki arkadaşlıkların çoğu sahte zaten üniversite de..

0|0
    0|0
  • Üniversitede kolay değil arkadas bulmak mesela ben hoc bulamadan bitirdim bile. Senlik bir sey değil sabret biraz bulursun insallah

0|1
    0|0
    • 1ay

Ya çevreme bakıyorum hiç benim gibi olan yok herkesin bir arkadaşı var ben asosyal gibi tek basıma takılıyorum 😢

• 1ay

Bakma onlara baslarda herkes kanki oluyo sonra bir aya hepsi kavga ediyo kimse kimseyle konuşmuyor. Sen en iyisi bir hobi falan bul sosyal bir aktiviteye katıl kafan dağılır

• Bwkle geliyorum aşkım 3500 ünede yetecek kadar var bende

0|0
    0|1
  • olsun diye kasma, olmasın diye de kapanma illaki oluşur zamanla.. hayırlı insanlarla tanışman dileğiyle :))

0|0
    0|0
  • o dostluk küçük yaşlarda başlar, şu an birini tanısanda güvenmen gerçekten dost olöan uzun zaman alır.. valla benim bir dostum var onunşa kardeş gibiyiz sadece o var. çevre ortam. var ama o bir kişinin yeri ayrıdır her zaman..

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok şanslısın 😔

• 1ay

senin durumunu anlayabiliyorum ki ünide bir ortama dahil olmak zor ve baya zaman alır. tam alıştım dostum çevrem olur dersin okul biter. yani oda gelip geçicidir. ciddi anlamda ilişkin olan biri olursa o senin için farklıdır.. onun dışında oradan gittiğin zaman, zamanla telefonla görüşmeler olucak ardından o dostluklarda kalmıycaktır. dediğim gibi gerçek dostum dedğin kişi küçüklükten beri bazı şeyleri paylaşıp birlikte büyüdüğün kişidir..

• 3500 kiz var diyorsun illa birileri vardir senin arkdasin olabilecek seninle dertlesecek onlarla yakinlasman gerek

0|0
    0|0
    • 1ay

Yok maalesef herkesin bir arkadaş grubu oluşmuş zaten kimse bana ihtiyaç duymuyor 😢😔

• 1ay

O zaman yalniz dur bosver zaten seninle konusmak isteyen iyi birileri seni bulur

• Ooof ki ne oof insanlar yardım etmek istedikçe neden se hep zararlısı ben cıkıyorum anlat bakalım neymiş serzerisinin nedeni?

0|0
    0|0
  • Kotu. bir durum. gerçekten. bende buna benzer zorluk cektim ama astim. yani senin kadar zor da degildi birden çok samimi olamayiz ama birsey anlatmak istediğinde konusabiliriz kafan dağılır dostum 😂😊😊

0|0
    0|0
  • Şu zamanda zor bu dediğin ama yine de imkansız değil biraz daha sabır derim

0|0
    0|0
  • Dostluklar kolay kazanilmiyor kardesten öte kimisi Allah yardimci olsun varsa yapabilecegimiz birsey soylemen yeterli

0|0
    0|0
  • dostun olabilirim

0|0
    0|0
  • Bizide ailen gibi gorebilirsin :)

0|1
    0|0
  • dost bulmak zor seni anlıyorum keşke yardımcı olabilsem :(

0|0
    0|0
  • çocukluğun nasıl geçti senin

0|0
    0|0
  • Buyur soracağın bişey varsa yardımcı olmaya çalışırım psikolog olarak

0|0
    0|0
  • biz variz ya

0|0
    0|0
  • o duyguyu bende çok yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Dertlerimiz el görmesin

0|0
    0|0
  • En güzelini yapıyorsun bence benim gibi

0|0
    0|0
  • Olalım

0|0
    0|0
  • onu bende istiyorumda olmuyor olmuyor ne yapsam olmuyor

0|0
    0|0
  • Inan bana başka şehirdeyim senle güzel bir dostluk yapardım :)

0|0
    0|0
  • Bunlar olabilir kızlar arasında dert etme tek başına ayakta kalmanın keyfini yaşa

0|0
    0|0
  • sen yaklaşmayı dene

0|0
    0|0
    • 1ay

Deniyorum İnan sürekli deniyorum ama bir türlü arkadaşlık kuramıyorum sadece o an konuşuyoruz mesela ama ders arası olduğunda herkes kendi arkadaşlarının yanına gidiyor 😔

• 1ay

Takılma derim Yanlızlıgın kıymeti bil

• dost bulmak gerçekten zor bu devirde

0|0
    0|0
  • Arkadaş olalım, bende de eskiden gelen bir sosyal fobi var, açıkçası benimde pek arkadaş çevrem yok

0|0
    0|0
  • Mutlaka karşına çıkar. Bu koca şehirde biri denk gelir iyi bir dost sen iyi ol yeter.

Bu arada 3500 kız ne la? 5 yıldızlı otelde 3500 tane insan yok o nasıl bir yurt öyle. Yemek sırasını merak ettim şimdi :D

0|0
    0|0
  • Bu devirde dost istemek çok şey istemektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• valla yasadiklarima gore bu devirde bir dost esittir hee inekler uçuyordu... dost acı soyler

0|0
    0|0
    • 1ay

Çevreme baktığımda sadece ben bu durumdaymış gibi hissediyorum 😢

• 1ay

O sahte dostluğa bile razıyım şu an bir iki sohbet etmek bile iyi geliyordu

• 1ay

inşallah öyle birini bulursun ben seve seve olurum ama benimle sen dost olmak istemezsin ya ne orospulugum kaldı milletin dilinde ne surtuklugum... hayatında basarilar

• Takilak kanka ayipsin

0|1
    0|0
    • 1ay

Olur valla takılalım 😢

• Merhaba bana. mesaj gondersene ben yeni actim * arafigin mucize ben olabilirim

0|0
    0|0
    • 1ay

Xper seviyen yeterli değil diyo 😭

Yükleniyor...