Zamani geri alabilseydin neyi degistirirdin hayatinda?

Zamani geri alip hatalarini duzeltmek gibi bir sansiniz olsaydi neyi duzeltirdiniz veya kimi tanimak istemezdiniz?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Aman aman geriye döndürme beni hiç gerek yok herşey olması gerektiği gibi oldu Hatalalrımzla ve günahlarımızla salla gitsin

1|0
    0|0
    • 1ay

Hatalarimiz olamamaya bilirdide 😞 gunahimizda olamamaya bilirdi o akilsiz beynimiz dusunseydi sonuclarini..

• 1ay

Ama o zamanki aklınla öyle düşünüyordun o zamanki düşüncelerin farklıydı yani sen 2 sene sonra şimdi ki gibide düşünmeyeceksin bunun önüne geçemezsin takıntı oluşturur ayyy şunu şöyleee yapsaydım bunu böyleeee yapsaydım m diyeee o zaman niye böyle yapmamış diye. Dikkat et o zamanki sen ve durum şartlar öyle düşünmeni gerektiriyordu rahat ol ya elinden geleni yap sen

En İyi Kız Görüşü

• 12 yaşıma geri dönmeyi çok isterdim. 12 yaşımdan sonra 17 ye kadar hep hata yaptım keşke dediğim çok oldu ergenlik çok kötü bişey Ahh bea anılar anilaaar batırır hanceri kalbime 😂

1|0
    0|0
    • 1ay

Bende o gunlere donmeyi isterdim 😭😞

• 1ay

Ayy ağlama bende aglicam😕

• 1ay

Agla gel ikimiz agliyalim ama bisi degismiyo aglayincada keske hep kucuk kalsaydik dizimizdeki yarayi en buyuk yara sansaydin

Erkekler Ne Diyor 19

• Doğma anımı.

1|0
    0|0
  • Hiç doğmamış olmayı

1|0
    0|0
  • büyüdükçe geri sarardım :)

1|0
    0|0
  • ilerisi gerisi yok benim için olan olmuş

1|0
    0|0
  • doğmazdım :D

1|0
    0|0
  • Her şeyi

1|0
    0|0
  • Say say bitmezz

1|0
    0|0
  • O kızla hiç çıkmazdım

1|0
    0|0
  • Zamanı geri değilde, ileri alıp ilerdeki kaynanami düzeltmek isterdim ya da komple ortadan kalkar herhalde

0|0
    0|0
  • Gerçekten güzel bir soru :) şimdi burda olmayan birinin kalbini kırmıştım onun gönlünü alırdım

1|0
    0|0
  • Sünnetçiyi

1|0
    0|0
  • zamanı da geri alsak bence yasananların kaderimiz olduguna inanıyorum o yuzden tekrar aynı seyleri yasardık gibime geliyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Yoo zamani geri alinca eski yaptigin hatalari bidaha yapmama gibi bir sansin olurdu cunki onceden soyle yaptim boyle olmustu bu sefer boyle yapmiyim diye dusunursun

• Zamanı geriye alabilseydim alternatif zaman oluşturmuş olurdum önceki zamanda yine değiştirmediğim şeyler ile yaşamaya devam eden oto. pilottaki ben yok olmazdı.

0|0
    0|0
  • hayatımda hersey yolunda çok şükür

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne mutlu sana sevindim senin adina hepimiz senin gibi olsak keske

• 1ay

Sukrediyorum fazla bisi istemiyorum ama yinede olmuyo

• 1ay

allahtan ne istediysem çok şükür oldu ama eksiksiz ne istediysem şükürler olsun demekki beni seviyo allahım elhamdülillah çok şükür

• kesinlikle babamdan önce evrakları hallederdim veya babama daha çok ısrar ederdim halletmek için evrak işlerini böylelikle Kuleli Askeri Lisesi'nde olabilirdim

0|0
    0|0
  • Hep cocuk kalsaydım

0|0
    0|0
  • Çok var hangisini söyleyeyim?

0|0
    0|0
  • zor bir soru.

0|0
    0|0
  • Hayatım da yaptıgım büyük yanlışları değiştiririm dim