Arkadaşlıklar Hakkında?

18 yaşındayım fen lisesi mezunuyum 3 yıl yatılı kaldım.(uzun ama lütfen okuyun kısaltamadım) Son yıl okul değiştirdim. yatılılıktan dolayı çok dolu hem çok güzel hem çok kötü bir lise hayatım geçti. Çok güzel arkadaşlıklar edindim, bir sürü dostum oldu. Daha doğrusu ben öyle sanmışım. bir olay sonucu doğrudan ilişkim olmasa da arkadaşlarımla aram bozuldu bu konuyu hiç konuşmadık hayat görüşlerimiz farklı gibiydi sanki hiç onla şey yaşanmamış gibi. okuldan da çok ayrılan oldu bu da ortamı bozdu ve biz dağıldık. Bu bende travma etkisi yarattı ve çok sosyal rahat olan ben çok stresli ve sorunlu görünmeye başladım. 11sonları ve 12 de özellikle 11sonlarında insanlar benle dalga geçmeye başladı hissediyordum. 12 de yeni okula geçtim ders telaşından kimseyle samimi olamadım arkadaşlarım oldu ama vakitsizlikten mesajlaşma seviyesine gelemedim kimseyle ve ordada bu korkulu stresli halim devam etti. Şu an sonava tekrr hazırlıyorum hiç yakın arkadaşım yok alıştım artık ama sorun ben kendim gibi hissetmiyorum. Herkes kendi yolunu çizdi yeni kişile yeni sevgililer edindi ama ben hala eskileri özleyip, yeni arkdaşlıklardan korkarak yaşıyorım. İnsanlara güvenemiyorum bu psikolojimi bozalı çok oldu ama yeni arkadaşlar edinmek iyi bir üniversite kazanmak be eskisi gibi neşeli enerjik sosyal olamk istiyprum. Hafif panik atak geçmişim var bunları kafamda halledebiliyorum. Çevremde iyi insanlar var ama hem bir güvensizlil var bende. Nolur yardım edin. Psikolog falan demeyin hiç inanın iç dünyamı karıştırmak başarımı etkiliyo şu an tek olayım sınav.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• umursama bosver arkadssim olmus olmamis umursamiyorum ben gidip kimseyle arkadaslik yapmiyorum inlar gelip benle arkadaslik yapimaya calisiyo yaklasmaya calisiyo arkadadligi önemsemiyorum eskisi gibi sevgilim olursa bir tek onu önemserim gerisi yalan dolan

0|0
    0|0
    • 1ay

İnan ben de öyleydim terim olarak söylüyorum popüler sayılırdım. Dersanede konuşurdum insanlarla, 10 dan fazla çok yakın arkadaşım vardı. Bir süre erkek arkadaşım vardı birbirimizin ne hallerinigördük. Yeri geldi evimde azlığımda kaldı yeri geldi kustuklarını temizledim. Onlarda aynını yaptı ve ben onlar dışında nasıl arkadaşlık kurulur unuttum resmen onların beni taktığı yok ama ben yeni ilişkilerden öok korkuyorum zaten psikolojik olarak herşeyi kafaya çok takaım hala atlatamıyorum bunu

• 1ay

aynn öyle

• 15gün

eig için teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• bak sen sınavı kazan, istediğin bölüme gir güzelce. ünide her şeye sıfırdan başlarsın, insanlara gülümsemekten çekinmezsin tatlı dilli olursun yeniden arkadaşların olur, yeniden sevinirsin. seversin, sevilirsin sonra merak etme sık dişini az daha :)

0|0
    0|0
    • 1ay

İşte inan öyleyim takmıyprum geçen yıla göre ama zaman zaman psikolojim kırılma noktasına geliyor. Üniversitede de samimi arkadaşlıklar olmuyo diyo herkes ya diyorum ordada aynı şeyler yaşanırsa. Güçlü durmaya çalışmaktan çok ypruldum. Korkuyorum resmen ya biriyle konuşurken çok acınası. Ders konusunda mezunum zaten sıkıntım yok umarım istediğim gibi ilerlemeye devam ederim ama gerçek arkadaşlar gerçek muhabbetler etmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki. Önceden iki üç watsap grubunda bir sürü mesajım özelden bir sürü mesajım olurdu şimdi ne arayan var ne soran üstüne dedikodun yapılıyor diğer herkes çok mutlu sevgili yapıyolar yeni arkadaşlar ediniyorlar bense manyak muamelesi görüyorum. Arda koyuyo boyle buralarda dertleşiyorum napayım

Erkekler Ne Diyor 2

• Soru?

0|0
    0|0
    • 1ay

Bunu mu soruyorsun? Derdimi anlattım çare umutorum sizden oldu mu

• zalım dünya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...