KADINLARIN Haklarının korunması için neler yapılabilir. ? ( BU SORUYA KADIN HAKLARI İÇİN GENİŞ KATILIM İSİTİYORUM )?

Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi kadınlar gerek ülkemizde gerek Dünyada büyük sıkıntılar yaşıyor. 7 den 70 'e kadın ve çocuk istismarı söz konusu ve gerçekten bu benim canımı sıkıyor. Bizlerin Dünyaya gelmesinden en öneli etmen olan kadınların bu denli değersiz görülmesini artık kaldıramıyorum.

Bu yüzden bu soryu başta toplumun mimarı olan kadınlara ve sonrada beylere soruyorum. Gelin bu soru aracılığıyla sesimizi sos medyada duyurarak kadınlarımıza daha fazla ayrıcalık sağlanmasını ve haklarının korunması içim çözümler üretelim.

Üretsek ki ne olacak demeyin KS YÖNETİCİLERİDE BU PAYLAŞIMI BAŞA TUTTURUP yankı uyandırmasını sağlar belkide bu ışık TBMM kadar gidecektir. Lütfen bu konuda hassas olalım.

Artık kadın tecevüzleri yaşanmasın
Artık çocuk istismarı yaşanmasın.
Artık Çocuk gelinler olmasın.
Artık kadınlar ayaklar altına alınmasın.
KADINLARIN Haklarının korunması için neler yapılabilir . ? ( BU SORUYA KADIN HAKLARI İÇİN GENİŞ KATILIM İSİTİYORUM )?

Güncellemeler:
1ay Böyle önemli konuyu ilgi çekme ve xper kasma olarak gören insancıklar var. O kadar cinsel paylaşım ve geeksiz konu içinde kadına son zamanlarda yapılanları görererek dikkat çekmek ilgi çekmekse o zaman yanlış insanların arasındayım demektir.

Acaba cinsel paylaşım mı yapsaydım belki bazılarının iştahı kabarırdı. Daha çok görüş alırdım ne dersiniz.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Kadınların sözde hakları var ama uygulama da yok. İlk önce bu çözülmeli. Yani uygulansın o haklar!

0|1
    0|0
    • 1ay

işte ben de bu hakları nasıl devreye sokulabilir nasıl çözümler iretlir onu bilmek istiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• tecavüzlerin olmasını kimse istemez, hatta idam edilmeliler şahsi görüşüm
    çocuk istismarının kadın haklarıyla alakası yok
    çocuk gelinler aslen devlette yasaktır
    kadınlar ayak altına alınmaz baş üstüne çıkarılır, özellikle bizde

yani hayvan haklarını mı koruyorsunuz ne saçma sapan bir şey bu? hukuken kadınlar daha üstün konumdalar zaten

0|1
    0|0
    • 1ay

şu an olayı farklı bir boyuta götüryorsunuz. ben burada toplumda var olan bir şeyi ele aldım

• 1ay

Haklardan bahsettin bende sana hukukta ki haklardan bahsediyorum

Ha toplumda da böyledir zaten bu. Kadınlar bir çok olayda bir tık öndedir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kadını erkeği yok bu işin. kadınların hakkını korumaya cürret eden sözde centilmenlerin alayına atar gider. kadınlar da birey olarak kendilerini her alanda her şekilde fevkalade savunabilir. hak yemenin, yemek yemekten daha hayati olduğu bir dünyayı bize sunanlar utansın. Namuslular da en az namussuzlar kadar söz sahibi olmalı ülkemde diyen rahmetli vali YAZICIOĞLU' nu hatırlayıp kadın erkek ayırmadan herkesin kendi hakkını sahiplendiği bir dünyayı kurmak dileğiyle...

0|1
    0|0
  • İlgi çekmeye çalişmayı kesermisin?

0|0
    0|0
    • 1ay

harbiden helal olsun olayı böyle mi gördün. Doğru o kadar cinsel paylaşım varken böyle bir şeyin olması senin için ilgi çekme.

• 1ay

tamam kendi çağında yorum yapabilirsin.

• 1ay

teşekkür ederim. Sürekli klişe sıradan konulardan bık artık

Yükleniyor...