KADINLARIN Haklarının korunması için neler yapılabilir. ? ( BU SORUYA KADIN HAKLARI İÇİN GENİŞ KATILIM İSİTİYORUM )?

Evet arkadaşlar bildiğiniz gibi kadınlar gerek ülkemizde gerek Dünyada büyük sıkıntılar yaşıyor. 7 den 70 'e kadın ve çocuk istismarı söz konusu ve gerçekten bu benim canımı sıkıyor. Bizlerin Dünyaya gelmesinden en öneli etmen olan kadınların bu denli değersiz görülmesini artık kaldıramıyorum.

Bu yüzden bu soryu başta toplumun mimarı olan kadınlara ve sonrada beylere soruyorum. Gelin bu soru aracılığıyla sesimizi sos medyada duyurarak kadınlarımıza daha fazla ayrıcalık sağlanmasını ve haklarının korunması içim çözümler üretelim.

Üretsek ki ne olacak demeyin KS YÖNETİCİLERİDE BU PAYLAŞIMI BAŞA TUTTURUP yankı uyandırmasını sağlar belkide bu ışık TBMM kadar gidecektir. Lütfen bu konuda hassas olalım.

Artık kadın tecevüzleri yaşanmasın
Artık çocuk istismarı yaşanmasın.
Artık Çocuk gelinler olmasın.
Artık kadınlar ayaklar altına alınmasın.
KADINLARIN Haklarının korunması için neler yapılabilir . ? ( BU SORUYA KADIN HAKLARI İÇİN GENİŞ KATILIM İSİTİYORUM )?

Güncellemeler:
Böyle önemli konuyu ilgi çekme ve xper kasma olarak gören insancıklar var. O kadar cinsel paylaşım ve geeksiz konu içinde kadına son zamanlarda yapılanları görererek dikkat çekmek ilgi çekmekse o zaman yanlış insanların arasındayım demektir.

Acaba cinsel paylaşım mı yapsaydım belki bazılarının iştahı kabarırdı. Daha çok görüş alırdım ne dersiniz.

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...