Beni neden içeri almadılar :( ?

Bugün otobüsten indim, eve doğru yürümek için kafamı kaldırdığımda karşımda kocaman bir afiş gördüm "Kermesimize Hoşgeldiniz, Hayırla Geldiniz" diye.
Bir an içimden "Allah' ın izniyle ben bu kermese gitmeliyim" diye geçirdim. Kulaklığımı çıkarıp kermesin olduğu yere doğru yürürken çeşitli dualar ettim, kelime-i şehadet getirdim. Bir huzur doldum anlatamam...
Kermesin olduğu yerin kapısının önüne geldiğimde, kapıda asılı olan kağıtta "Sadece Bayanlara Mahsustur" yazdığını fark ettim.
Sizce beni neden içeri almadılar? Kadınlar bizi bir obje olarak görmekten ne zaman vazgeçecekler?
Beni neden içeri almadılar :( ?(Fotoğraf temsilidir, fotoğraf çekmek aklıma gelmedi)
#Dropgun

1|0
28|7

En İyi Kız Görüşü

• Sen de sadece erkeklerin girebileceği (bkz: erkekler tuvaleti) yerlere girip kendi kendini mutlu etmeyi deneyebilirsin ,-, Olmadı geç git kermese, ciddi söylüyorum :D kovamazlar, para kapısısın sonuçta :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İçlendim birden 😕😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Küçük bir operasyon geçirip sen de aralarına karışabilirdin.
    Emek olmadan olmuyor bu işler asdfjkdlfjs

0|1
    0|0
  • Türkiye de erkek olmak da böyle zor işte.
    Ah nalet olasi memleket.
    Nasıl benim oğluşumu içeri almazlar. Pislikler

0|1
    0|0
  • Ya şimdi orası herhalde kız kursunun kermesidir. Yakınlarında falan erkek kermesi olur genelde. Ben de birkaç defa denk gelmiştim. Sadece kadınlara ait kermeslerde kadınlar daha rahat oluyor. Yani yemeklerini falan rahatça yiyebiliyorlar, alışverilerini erkeksiz ortamda rahatça yapmak istiyorlardir. Ki zaten kadınların kermesinde çoğunlukla kendi yaptıkları danteller havlular ceyizler falan oluyor.

Yine de dediğim gibi, illaki erkeklere de ait bölümleri vardır yakınlarında.
    Fazla takma kafana. Onlar da haklılar kendilerince. Neyse, uzattım.

0|1
    0|0
  • Kadın kılığına girseydin sende 😄

0|1
    0|0
  • Kermeste erkeklere yönelik şeyler olmaz genelde.

0|1
    0|0
  • Ahaha. Bence anlık imanla cennete giremezsin mesaj veriliyor 😂

0|1
    0|0
  • Eğer iyilik yapmak istiyorsan illa kermesten olacak diye bir kaide yok mesela çocuk sevindirebilirsin.😄

0|1
    0|0
  • Önümüzdeki kermeslere bak.

0|1
    0|0
  • Orada sadece kadınlari ilgilendiren şeyler var o yüzden.

0|1
    0|0
  • Alt tarafı kermes nedir yani anlamıyorum, madem öyle sana kirpik ruj peruk falan takalım girersin olurmu😄

0|1
    0|0
  • basalım kermesi

0|1
    0|0
  • Yazik sana :/

0|1
    0|0
  • "Allahın izniyle ben bu kermese gitmeliyim" güldürdü gece gece :d

0|1
    0|0
  • Üzülme keçi 😄

0|1
    0|0
  • Tek derdimiz seni içeri almamaları ne güzel

0|1
    0|0
  • Kemal Sunal'ın filmindeki bohçacı gibi çarşaf giyip girseydin

0|1
    0|0
  • Bilmem 😂

0|1
    0|0
  • İçeri girsen teyzeler seni hımbıl kızlarına beyencekti belki boylesi daha iyi olmus😂

0|1
    0|0
  • Hahaha ulen yaa 😂😂

0|1
    0|0
  • Haremlik selamlık kardes ondandır dini araştır💤💤💤

0|1
    0|0
  • evetle gelmişsindir

0|1
    0|0
  • Sevap point kazanmışsın karşim boşver

0|1
    0|0
  • Bir daha ki sefere artık :d

0|1
    0|0
  • Türkiye de erkek olmak ne kadar zormuş de mi drop

0|1
    0|0
  • herşeyin hayırlısı dropgün

0|1
    0|0
  • Kötü düşünme okadarbe üzülme

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeş sende bir başörtütu takip oyke girseydin belki alırlardı önemli hayır değil mi.
    encrypted-tbn1.gstatic.com/images

0|1
    0|0
  • İnanmıyorum :) sen tiki çocuk :) marka dururken :) dua okuyup kermese girmeye yeltendin ha :P

0|1
    0|0
  • Olmaz bayanlar var orda günah 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Yahu kadın kadına organizasyon yapmış lar işte. objeyle falan ne alakası var. yazıdan anladığım kadarıyla müslüman bir kardeşimizsin haremlik selamlık uygulamaların ne için olduğunu bilmen gerek ve saygı duyman.

0|1
    0|0
  • Camiye gideydin bak oraya kadınlar giremiyor. Girse bile seni de alıyorlar.

0|1
    0|0
  • Ağzın yamuk olduğu için çarpıldığını sanmış olabilirler

0|1
    0|0
    • 1ay

İslam dini kardeşlik dinidir. Çarpılanlara da kapılarını açmaları lazım. :(

Yükleniyor...