Şort giydiği için darp edilen kadın hakkında ne düşünüyorsunuz?

Siz bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? ben dicek söz bulamıyorum, bu kadar baskıya rağmen serbest bıraktılar..Şort giydiği için darp edilen kadın hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• ne denir ki hala 3 sınıf ülke gibi ne kadınlarımıza değer veriyoruz ne bişi yapıyoruz. . Allah belanızı versin, ne beklersin bu ülkede aç olduğu için ekmek çalan çocuğa 5 yıl hapis veririsin ama kadını döveni 3 günde serbest bırakırsın. .

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hakkı yok bende şort giyerim gelsin tekme atsın sıkıyorsa, fakat Irmak bebek olayına kimse sesini çıkarmadı 3 yaşındaki bebek önce boğulup sonra cansız bedenine tecavüz edildi. Özgecan kardeşimiz kadar duyulmadı bizim millet birisi bir bk u abartsın öyle sesini çıkarır anca yazıklar olsun be!

1|1
    0|0
    • 1ay

:( kendilerinin başına gelse anlarlar anca, kendilerinin başına gelmesi lazım adam olmaları için anca

Erkekler Ne Diyor 20

• Ev adresini bilen var mı acaba bunun?

1|0
    0|0
  • burası turkıye ne zaman ne olcagı bellı olmaz kanks

0|0
    1|0
  • burası Türkiye neler olmuyor ki bu adamın serbest bırakıldığına mı inanamıyorsunuz onu anlamıyorum ne bekliyordunuz? :D ancak sistem öyle derler ama sistemde öyle bir sorun yok kendilerinin işine gelmiyor

1|0
    0|0
  • Adamın tahliye olmasına sevindim

1|0
    0|0
  • Kesin mason orospuçocuğu. Neyse zaten bütün dinler insanların köle olması için uydurulmuştur.

1|0
    0|0
  • Manda suratlı bir herif baksana

1|0
    0|0
  • tipe bak mk, bide ön yargılı olmayın derler

0|0
    0|0
  • Allah yardım cısı olsun

1|0
    0|0
  • Vicdansizlar

1|0
    0|0
  • Aynen Allah belasını versin

1|0
    0|0
  • İslam ülkelerinde yaşayan kadınlara yazık isveçte olsa şimdi en az 15 sene yemişti

0|0
    0|0
    • 1ay

isveçde yaşıyorum, burda bir kadının omzuna dokunursan isterse o kadın seni yıllarda süründürür 'beni öldürcekti' gibi bahanelerle

• 1ay

Kal orda işte bende yaşamamayı düşünüyorum herşey batık burda iklimve yemekler dışında birşey yok

• Bak buraya yaziyorum bir ay gecmeden haberlere cikar tekrar bu adam efer kacmazsa dayat yer hemde allahina yer İstanbul maslak ta yasiyor biz bile aruyoruz sirf denk gelelim diye

0|0
    0|0
  • kuranda hangi ayette yazıyor diye sorsan cevap veremez

0|0
    0|0
    • 1ay

bişi dicemde, kuranda erkek haklarıyla ilgili herşey yazıyor zaten...

• darp edilen insandır sadece.

0|0
    0|0
    • 1ay

ne demek istiyorsun?

• 1ay

evet, bunu kadın bir erkeğe yapsa idam bile getirilir.

• 1ay

hahaha. o öyle değil yalnız. kadınla erkeğe eşitlik istiyorsanız size şu kombinasyonları yapiyim:
      erkek erkeğe şiddet gösterirse: 2 gün ceza ya da tahliye (zenginleri ve üst kişiler hariç)
      kadın kadına: yine aynı
      kadın erkeğe: yine aynısı
      peki erkek kadına yapınca neden bu kadar gürlüyorsunuz? eşitlik istiyorsanız bununda böyle sonuçlanmasını abartmayacaksınız. ben de ömrüm boyunca birsürü kavga gördüm, darp bile edildim ama kameralar gelip beni çekmedi, sosyal medya çalkalanmadı

• yanlış bir adalet darbe zamanı imamı döven lerin serbest bırakılması gibi

0|0
    0|0
  • İslam böyle hayvanlar üzerinden kirletiliyor!

0|0
    0|0
    • 1ay

bu islam değil ki! bu insanlık değil! değiştiriyorlar bizi

• Böyle pislikleri tekmelemek lazım asıl.

0|0
    0|0
    • 1ay

bencede, hapisaneye gitse öldürürlerdi orda dicemde hapisanlerde erkek onlarda aynısını düşünüyordur kim bilir.

• 1ay

Bilemiyorum... Ama cezasız kalaları sinirime dokunuyor.

• bu ülke bozulmuş

0|0
    0|0
  • giyersen edilirsin

0|0
    0|0
  • Ben şaşırmadım şahsen bekliyordum bu gibiler yüzünden tüm erkekler zan altında kalıyor o ayrı. Türkiye nereden bakarsan bak sapık bir zihniyetle dolu ülke. Böyleleri ne ilk ne son olacak. Bu ülkede boşuna dişi olmak zor demezler.

0|0
    0|0
    • 1ay

Diğer yorumlara bir bakar mısın? herkes ne kadar saçma sapan konuşmuş yine yeniden sinirlerim bozuldu..

• 1ay

doğru diyosun, insanların tipinden herşey anlaşılıyor, insanın huyu yüzüne yansır..

• 1ay

Hepsi görgüsüzlükle en başta.

Kızlar Ne Diyor 3

• Her zaman söylerim eğer bu dinse , Ben dinsizin onde gideniyim. Çünkü ben annaneamden demeden büyüklerden dini böyle öğrennmedim

1|2
    0|0
  • Tipinde hayır yok zaten.
    Bu tipler yüzünden herkes yobaz damgasi yiyor işte.

1|1
    0|1
  • İsteyen istediğini giyer

1|0
    0|1
Yükleniyor...