Mezuna kalmak istemiyorum?

Mezuna kalsam insanlar ne düşünür ya sırf başkaları hakkımda biyeri kazanamamış diye laf eder diye mezuna kalmak istemiyorum akıl verin çok ihtiyacım var

Güncellemeler:
1ay :((

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ya şimdi sana karşı dürüst olacağım. Senin şu an yaptığın mallık. Daha sınava o kadar zaman var. Elinden geleni yapsan kazanırsın. Ama sen şimdiden mezuna kalmaktan bahsediyorsun.

Ha mezuna kalmak kötü bir şey değil bu arada.

1|0
    0|0
    • 1ay

Haklısın doğru söylüyosun zaman var ama yinede mezuna kalmak kötü bişey olmasa bile konuştuğum kişiyle sevgili olamayabiliriz benim sınavımı bekliyo çünkü. Ondanda stres oldum yani. Saol bu aradaa

En İyi Kız Görüşü

• bende kaldimda oyle dusundugum gibi tepki vermediler

1|0
    0|0
    • 1ay

Konuştuğum biri var benim sınavımı bekliyo sevgili olabilmemiz için mezuna kalmamalıyım yoksa beni artık beklemez stres oldumm ya

• 1ay

Seven erkek herturlu bekler. Sen elinden geleni yap calismaktan zarar gelmez. benimde sevgilim kpssye calisiyor anlayisla karsiliyorum.. Hem daha vakit cok bende mezuna kaldim ve konularin basindayim sen dusun :) Ama zamani saymanin ne kadar anlamsiz oldugunu biliyorum.. En basiti kuzenimden bilirim son bir ayda hacettepe sanat tarihi kazandi umidini kaybetme ;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...