Marjinal kişilere bakış açınız nasıldır?

Düşünce yapısından ziyade görünüş olarak da marjinal insanlara karşı tavrınız nasıldır? İş ortamında görmek pek mümkün olmasa da dışarıda karşılaşıyorsunuzdur. Saçı boyalı takıları ve dövmeleri olan birisi size itici gelir mi?

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

• Benim en sevdiğim insan tipi. Sıradan, aynı giyinen, aynı konuşan insanlardan ve o insanların arasında olmaktan o kadar sıkılıyorum ki. Tabii görsel marjinalliğin yanında düşünce bazında da marjinal olmaktan bahsediyorum ben. Yoksa marjinal görünümlü hanım kızlar, muhallebi çocuğu kardeşlerimiz de var, yok değil.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• hayır severım. koyunlara alerjım var.

1|1
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum normal insanlar işte 😂 😂

0|1
    0|0
  • Marjinalmis. Nezaman iste benim stilim cikti "Marjinal"dan bahsetmeye basladilar. Ondan once hic duymadim. Sacma buluyorumda

1|1
    0|0
  • İnsanların enerjileriyle yakınlık kuruyorum. Fark etmez benim için, yine de o dövmenin anlamını merak ederim. Derin bir anlamı olmalı...

0|1
    0|0
  • İtici gelmiyor abartmayanlar ve yakışanlar gayet hoş görünüyor,

0|1
    0|0
  • Bu kızların babası yok mu diyorum. marjinal olmak insanın kendi seçimi değil ailesinin izin verdiği yere kadardır. Ailesi izin vermesi sıradan olur. her insan yapmak istediklerini ailesinden özellikle babasından korktuğu için yapamıyo.

0|1
    0|0
  • iyi anlaştığım tiplerdir severim ben

0|1
    0|0
  • Bence kkmse kimseye karışamz nasıl bir kişi bir şey giyerken kimseye sormadan giyiyorsa kimseninde böyle kişilere karışmaması gerektiğini düşünüyorum 😊

0|1
    0|0
  • Kendime itici gelmiyorum 😂 diğerlerinin de ne düşündüğü umrumda değil.

0|1
    0|0
  • Marjinal kişilere bakış açım çok marjinal herkesin marjinallığı kimseyi ilgilendirmez 😂👍🏼

0|2
    0|0
  • Tarzı olanı severim..

0|2
    0|0
  • yok bende sacimi pembeye boyamayı düşünüyorum çok hoş bence😊

0|1
    0|0
  • hayır farklılıklar hoştur ve kimseyi yargılamam herkes istediğini yapar

0|1
    0|0
  • Hayır itici değil, farklı olduğu için hoşuma gidiyor.

0|1
    0|0
  • Her insan farklıdır bana hoş geliyor görünce yani

0|1
    0|0
  • Herkes severim diyor ama saçı pembe kız görseler hemen ergen vs vs diyorlar insanlar garip

0|1
    0|0
  • Asla gelmez.

0|1
    0|0
  • Beni ilgilendirmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Amacını merak etmişimdir hep? Ayrıca bu tutucu toplumda cesaretlerini de takdir etmişimdir içimden. Arada birkaç tane farklılık olması lazım ki "aa ben benmişim" diye bilelim.

Özet: severiz candan

0|1
    0|0
  • sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • İnsanlar dış görünüşü yargılamak kimsenin haddi değildir farklılıkta güzeldir.

0|1
    0|0
  • herkesden farklı olanı severim

0|1
    0|0
Yükleniyor...