Arkadaş bu erkeklerdeki ozguven nerden geliyor ya😀?

Erkek milleti inanılmaz ozguvenli neden ki.. uzun bir kızım benden kısa bir çocuk omzuma dokunup geçiyor napiyosun be dediğimde de gülümsüyor.. iyi akşamlar diyerek geçeni mi dersin tanımam etmem. Seni sevmiyorum dediğim halde ısrarla tanımanı isterim diyeni mi neden neden çeyreği bende olsa tavlamadigim erkek kalmaz heralde 😀😁

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Hahaha var oyle tipler bende cok merak ediyorum cok dusundum hatta bende bulamadim kaybedecek bisi olmamasi mi hani cevap verirse verir vermezse nolcak sansimi deniyim filan mi zannediyolar benim arkadaslarda da var bende anlamiyorum heralde boyle bir kafa diye dusunuyorum

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Özgüven değil abazanlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Peki sendeki bu insanları boyuna posuna, iyi akşamlar deme nezaketine göre yargılama özgüveni nereden geliyor?

Nedir bu şekilcilik? Seni, senden kısa olan erkekten, sana iyi akşamlar diyen insandan üstün kılan nedir? Aynısın ya aynısın! Herkesle aynısın. Etten ve kemikten ibaretsin hepimiz gibi. Şimdi her baktığında g. tünü kaldıran aynalar bir gün en büyük düşmanın olduğunda kimi neyle yargılayacaksın o zaman?

Kibir bir insanın en yalancı duygusudur arkadaşım bunu unutma. Çünkü sana duymak istediklerini söyler, gerçekleri değil.

0|0
    0|0
    • 1ay

Çok haklısın dediklerinde. Seninle aynı fikirdeyim. Ama bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek istiyorum. En nefret ettiğim şeydir kibir kendini beğenmişlik. Ben kendimi anlatamadım. Kimseye yukardan baktığım yok burdan yazınca normal bir iyi akşamlar diyen erkek diye algılanabilir ama bir kız olarak bakışından mimiklerinden o erkeğin nezaket amaçlı yaptığını düşünmediğim için burda o şekilde yazdım. Diğer meseleye gelince çocuğun boyuyla alay etmedim etmem de. Sürekli uzun erkek diye gezen kızlara slk diyen bir kişiyim ben. Erkekler genelde kendilerinden uzun kızlara bakmaz yaklaşmaz ama çocuk benden uzun ya boşver bile demiyor taciz ediyor ben de bunlar neyine güveniyor diye şaka yollu sormak istedim ama yanlış anlaşıldım.

• 1ay

O zaman taciz ediliyorum diye betimlemeliydin. Kötü niyetli ve rahatsız edici olmadıkça herkes sevgi veya ilgisini göstermekte özgürdür. İnsana yakışan ise reddederken bile alçak gönüllü ve nazik olmaktır.

• Özgüvenimiz yüksek olunca nerden geliyor bu güven ne bu filan diyorsunuz özgüvenimiz olmasa pısırık oluyoruz anlamıyorum cidden 😬😬

1|0
    0|0
    • 1ay

Sen böyle diyince ben de bir düşündüm ne istiyoruz 😀

• 1ay

Cidden he ne istiyorsunuz vallahi bir açıklığa kavuşturalım şu konuyu ya 😬😬

• Tavlamak ne la ama saydıkların öz güven ile alakası yok haysiyetsizligin adı cesaret medeniyet olmuş gibi

0|0
    2|0
  • aleyna tilki de ks deymis merabaaa :D

0|0
    0|0
    • 1ay

O kadar da gizliden sormuştum. Bu arada aleyna değil Aleyna. Büyük harfle yazacaksın baş harfi 😎

• 1ay

Aferin

• 1ay

😀😀😀😀😀😀😀

• İyi akşamlar diyip gidene bişey diyemezsin ben de biriyle göz göze geldiğimde otomatik olarak kafamı sallıyorum diğer temaslara falan bişey diyemem ama

0|0
    0|0
  • Biri omzuna çarptığında "napiyosun be" diye kezbanlik yapacağına dikkatli olurmusun felan de bence

0|0
    2|0
    • 1ay

Yanlışlıkla olan bir çarpma olmadığını anlayacak kadar büyüdük duruma göre tepki. Ayrıca Kezbanlik la ne alakası var bunun ağzınıza sakız olmuş..

• 1ay

Senin tarafından düşününce haklisin aslında erkekler diye genelleyince ondan çok ters yazdım. Neyse iyi akşamlar

• 1ay

İyi akşamlar

• senin de seyin olsa sendede olurdu demekki adamın güvendigi bir şeyler var 😛😂

0|0
    0|0
  • boyun uzun diye, asıl sende bir özgüven var sanırım, senden ufak boylulara karşı, bana öyle geldi

1|0
    0|0
    • 1ay

Kendimi ifade edemedim sanırım benim gibi bir insanın bu şekilde algılanması üzücü. Demek istediğim genelde erkekler kendilerinden uzun kızlarla pek takılmaz ilgilenmez ama çocuk kız benden uzun ya bile demeden yaklaşıyor ozguvenli anlamında söyledim.

• 1ay

171

• 1ay

bende 18190 diyecek sandıydım :) iyiymiş yinede

• doğuştan allah vergisi.

0|0
    0|0
  • valla bende merk ediyorum )

0|0
    0|0
  • Yo o sadece hırs özgüven değil

0|0
    0|0
  • Kafanı kaldır. Görürsün

0|0
    0|0
  • sultanbeyli tarzında bir yerde mi oturuyorsun? ya da ilk okula mı gidiyorsun o nası çevre

0|0
    0|0
  • sizdeki ego nereden geliyorsa oradan...

0|0
    0|0
  • ikna edemiyorsan aklını karıştır olayını yapıyorlar sana 😅

0|0
    0|0
  • bizim evin salon kapısının köşesinden geliyor

0|0
    0|0
  • bende 0

0|0
    0|0
  • sende de var 😂

0|0
    0|0
  • Sende bu otorite olduktan sonra böyle devam eder :)

0|0
    0|0
  • Kezbandaki egoya bakarmsn tipini 😂😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sizdeki bu özgüven nereden geliyor acep? Boyunuz dışında hiçbir özelliğiniz yoktur kimbilir, muhteşem insan modeli kesiliyorsunuz basimiza. 😄

0|0
    1|0
  • Hahahaha cok dogru tespit ttlm😆😃😉😂🖒

0|0
    1|0
Yükleniyor...