Çocuğunuzun LGBTi+ bireyi olduğunu açıklasa tutumunuz ne olurdu?

''Benim çocuğum olmaz öyle'' demeyin hepimiz biliyoruz ki hiç ummadığımız kişiler hemcinslerine karşı aktif ya da pasif olarak ilgi duyabiliyor. Mahallede ağabey diye hitap ettiğiniz saygı duyduğunuz sert delikanlı da olabiliyor bu kişi en hanım hanımcık feminenliğin dibine vurmuş kızda. Peki ama canınızdan çok sevdiğiniz tırnağına taş değse ölüp ölüp dirildiğiniz kişi size bunu anlatsa ne olurdu tutumunuz?
Yazdığınız şiddet içerikli yanıtlar ciddiye alınamayacak ve hesabınızla birlikte şikayet edilecektir.

• Onaylamazdım ancak güvenli bir hayat yaşaması için Avrupa ülkesine ya da şehre göndermeye çalışırdım.
    18% (2)25% (1)20% (3)Oy Ver
  • Sorun etmezdim ancak daha güvenli bir ülkeye-şehre gitmesi için elimden geleni yapardım.
    27% (3)25% (1)27% (4)Oy Ver
  • Onunla olan tüm ilişiğimi keser ve onu kurtlar sofrasının tam ortasında yalnız bırakırdım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Benim tutumun çocuğumun eşcinsel kimliğinin dışarıdan anlaşılıp anlaşılmadığına bağlı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sorun etmezdim ancak bu ülkede kalıp gözümün önünde olmasını isterdim
    9% (1)25% (1)13% (2)Oy Ver
  • Bu benim için büyük bir sorun ancak gözümün önünde olsun isterdim.
    46% (5)25% (1)40% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Sevgili (!) kullanıcı beni engellediğin için teşekkür ederim. üye olduğundan beri benim sana yapmak istediğim ama zahmet etmeye bile değmeyeceğini düşündüğüm için yapmadığım şeyi yapmışsın.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• bana uygun bir şık yok en yakını a ydı ama onaylardım neden onaylamıyım ki eşcinsellerde translarda en güzel insanlar :)
    😚bizler güzel insanlarız :)

hiç eşcinsellerin, transların çocukları çöpe attığına tanık olmadım, ya da tecavüz ettiklerine, ya da insan öldürüklerine.

0|1
    0|0
    • 1ay

Testi daha çok lgbti+ bireylerden ziyade heteroseksüel anne-baba ve adayları için hazırladım. O yüzden bulamamış olabilirsin :D

• 1ay

bilinçli ailelerde var seven destekleyen yanında olan :)

• 1ay

çok azınlıktalar ama. Birde sanırım mesela aile çocuğun destekçisi olabilecekken toplumsal baskıdan korktuğu için çocuğa yüklenip ona baskı yapabiliyor gibi. Tabi bu gözlem sadece. Sen ailene açıldın mı_

En İyi Erkek Görüşü

• istemezdim tabiki. ama baskı göstermek ya da sert tepkıyle yaklasmak bişeyleri degistirmeyecek. Hos karsılanmayacagını zaman zaman baskı gorebılecegını acıklar kendı kararı oldugunu soylerdm

0|1
    0|0
    • 1ay

İstememek normal aslında çünkü böyle yetiştirildik hepimiz. Ve dışarıda o insanlara neler yapıldığını biliyoruz. Ama tutumunu takdir ettim.

• 1ay

@Mikropcuk kendi kararları degıl diyosun yönelim diyorsun celiskiye düsme

• 1ay

Kendi kararları dediğin zaman sanki canları sıkılmışta, yeni maceralara atılmak için "Gideyimde bir hemcinsimden hoşlanayım." demişler gibi oluyor. ama yönelim dediğinde ta bebekliğe kadar iniyorsun. Bu durumda ebeveynlerin çocuklarını yetiştirme tarzı, ya da Küçüklükten kalan travmalar yüzünden hemcinsinden ya da her iki cinsinden hoşlanabiliyor. Şimdi sen ne kadar istesende bir erkeği arzulayabilir, aşık olabilir misin? Sonuçta eşcinsellik bir seçimse, bunu yapamaz mısın?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ona kızmak yerine güler ve kocaman sarılırdım. Çünkü çocuğum tek bir renge sahip bir çocuk olmayacak. Aksine gökkuşağının tüm renklerine sahip bir çocuk olacak. Ve onu özel kılan bu duygular, benide özel bir anne yapacak..

0|1
    0|0
    • 1ay

Anneler ya da anne adayları bu konuda daha ılımlı sanki. Yoksa genel olarak kadınlar mı böyle?

• 1ay

sağol :D

• 1ay

Nıckının hakkını veriyorsun @Mikropcuk :)

• Benim icin sorun degil. Zaten avrupada yasiyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tımarhaneye yollarım

0|0
    0|1
    • 1ay

Bir kaç yüzyıl geciktin.

• 1ay

sapıklığın geçi olmaz

• 1ay

Evet evet.. Hetero olup 3,5 yaşındaki çocuğa tecavüz etmek sapıklık değil, eşek s*kmek, hatta ve hatta damacana s*kmek sapıklık değil, ama hemcinslerinden hoşlanmaları sapıklık öyle mi?

• Galiba tek rahat anne baba bende. Söyledim, ne b*k yersen ye bize ne dediler sddaskgl

0|1
    0|0
  • 0|0
    2|3
Yükleniyor...