Yurt dışına temelli taşınıyorum bana bilgilerinizi aktarırmısınız gurbetci büyüklerim ve ya kardeslerim?

19 yasımdayım bir aile dostumuz beni hollandaya çağırıyor daha doğrusu ben gitmek istedim ve o da onayladı yurt dışına temelli gidicek cesaretim var artık bu ülkede hayat şartlarının çok zor olduğunu biliyorum ve yurt dışı benim için bir kurtulus olabilir fakat dil bilmiyorum dil öğrenmek ve ya oralara alışmak zormudur bana bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim :)

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• yabancı dıl gıttıgın ulkede ogrenılır. alısmak dersen zaman alır bıraz ama yaparsın.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gidince mecbur öğreniyosun alışmak senin kişiliğine bağlı mesela beni tutup arabistana atsan yaptığım her hareket göze batar bundan rahat davranamam hatta odadan çıkmam

Ben finlandiya ya gittim inanır mısın ilk gittiğimde yapacağım şeylerden utanır gibi oldum yani mesela yemek yemeden önce yemek yiyenlerin nasıl yediklerini izledim falan sonra bir baktım lan bunlar aynı ben 😂
    Türkiye de bile o kadar rahat değildim rahat rahat sevmediğim ırklara küfür ediyordum çünkü sevmediğimiz ırklar ülkeler bile aynıydı O rahatlıkla kendim oldum bıraktım gitti kimse de sen ne yapıyosun demedi

0|1
    0|0
    • 1ay

Hollanda bana uymaz mesela ben orada rahat olamam 😂

• 1ay

Sağolasın yorumun için yazdıklarınızı ekran alıyorum o derece ciddiye alıyorum yani :D

• 1ay

Teşekkür ederim ben var ya salak gibi gittim hiç kimsem yoktu mal gibi kalmıştım sonra baktım herkez buradaymış mk dedim sende çok kasma kendini akrabaların var yabancılık çekmeyeceğine eminim ben tuvalete bile giderken çekiniyordum 😂 Sen türk evinde olacaksın zorlanmazsın çok destek olurkar sana

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ya sen kendini at oraya öğrenirsin zaten dillerini böyle bir fırsatı kaçırma bence

0|1
    0|0
  • İlk bir iki sene zor gelir ama sonra alışırsın dili öğrenmende zor olmaz birazda istekli davranırsan hiç zor olmaz

0|1
    0|0
  • Hayırlısı olsun kardeşim :)

0|1
    0|0
  • Ordan abine bir kiz bul karsiiim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...