Ah be hacım gerçekten bu yalnızlığın çaresi yok ! 😒 ACİL YARDIM?

23 yaşındayım ve bir laboratuvarda çalışıyorum tüm sosyal hayatım kariyer yapmak ve ev arasında geçiyor. Aslında bu benim tercih ettiğim bir hayat değil ama hayat bunu getiriyor önüme... An geliyor birileri ile konuşmak ve birşey paylaşmak istiyorsun ve bakıyorsun etrafında kimse yok hatta telefonunda bile kimse yok. Mesai bitince bir boşluğa düşüyorsun YANLIZLIKTAN...
Ailem benden çok uzakta yanlız yaşıyorum ve bu durum gerçekten Can'ımı sıkıyor
tek istediğim birşeyler paylaşabileceğim biri bu kişinin illa sevgilim olmasına gerek te yok sadece gerçekten birşeyler paylaşabileceğim bir arkadaş olsun yeter ama malesef olmuyor olmuyor
Bazen düşünüyorum Hatayı kendimde arıyorum ama bir insanın sahip olması gereken özellikler var bende mutlaka hatalarım vardır hatasız insan olmaz
Kuvvetle muhtemel insanlar artık biriyle konuşmak için önce dışına baktığı içindir yanlızlığım
Bu konu kafamı çok yoruyor bir yardımcı olun arkadaşlar en azından sohbet edelim

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Her zmn yaninda olmaya calisirim kardwsim

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim neler hissettiğimianlayabiliyor musun

• 1ay

👏🏼🎉

Kızlar Ne Diyor 2

• Takma kafaya

0|1
    0|0
    • 1ay

Sabah 8 akşam 6 işe gidip 6 dan sonra da işten çıkmayıp eve veya dışarıya gitmek bile istemeyip gereksiz yere karşılıksız fazla mesai yapmak nedir bilir misin? Onu geçtim 2 gün boyunca telefonu elime almadım ve 1 bildirim bile yok
      Daha saymamı ister misin?
      Takmak istemeyense malesef bunlarla yaşıyorum

• 1ay

İs arkadaşlarınin tanıdığı felan olur cafe felan olur isten çıkışı zorla kendini çık dışarı gez

• 1ay

Tek başıma gezmek pek bana göre değil malesef 😥

• Yanlizlik degil yalnizlik

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...