Bu kızlardaki ego Rihanna da Adriana lima da yok?

Bu nedir abi ya 7 den 70 e herkes bir egodur tutturmuş gidiyor. Sanki hiç yaslanmayacaklar, sanki hiç dusmeyeceklermis gibi kibirleniyorlar, Tamam yakışıklı olmayabilir her insan, çok parası da olmayabilir, güzel kıyafetler falan da giyemiyordur... Fakat ne olursa olsun bu durum bir kadına erkeği aşağılama hakkını vermez. Hatta hiç kimseyi aşağılama hakkını vermez bu nedir ya?

Güncellemeler:
1ay Burada anlatmaya çalıştığım olay şu: Abazan erkekler ve normal erkekleri birbirine karıştırıp hepsini aynı keseye koyan ve ego yapan kadınlar ya da kızlar. Onlara çağrıda bulundum sadece iki abazan laf attı diye arkası arşa yükselen gereksizler var. Ayrıca bizim abazan kitlesi de suçsuz değil.. Yapmayın böyle kaldırmayın bir taraflarını, bakın o zaman nasıl zevki oluyor aşkın sevginin. Bı de erkek bollugundan bahsedip, 70 kişiyi ayağıma dizerim diyen bayanlar var ama onların bu konuyla alakası yo

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim bu dünyada ne oldum demeyeceksin ne olacağım diyeceksin şimdikiler ne oldum delisi kardeşim

0|1
    0|0
    • 1ay

Aynen diyorum kardeşim, lafa geldi mi aşk tan sevgiden bahsederler ama senin resimdeki gibi bir arabayla yaklassan hemen gelirler sonra biz onlara kerhanedeki karılar gibi muamele yapınca suçlu oluruz. adam gibi sadık olup sevseler sorun yok. tabi bizim abazalarda da var suç.

• 1ay

Haklısın kardeşim

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynen haklisin simdi 13 14 luk bebelerde bile bir hava bir hava 😂😂 bunlarin gotunu hep siz kaldiriyosunuz

0|1
    0|0
    • 1ay

Biz değil abazalar bunu ayırt edelim lütfen. Bizde kaldırırız ama biz sevgilimizi dansa kaldırırız falan 😂

• erkek bolluğu var türkiyede 70 tane erği sıraya dizerim benimle çıkabilmeleri için.

0|1
    0|0
    • 1ay

O bolluk erkek çokluğu değil abaza çokluğu. Senin sıraya dizecegin de bu abaza kitlesi anlattığım mevzu tam da senin gibi düşünen kızlar ve o sıraya dizecegin abazalar. Onları, kendin gibi düşünen kızları ve bizi aynı keseye koyup üzmeyin lütfen. Deliyimbendeliyim

• 1ay

ya bir git sana ekmek yok burda abazan

• 1ay

Burda senin gibi orospulardan ekmek beklediğimi mi sandın pis egoist sen git abazanlarinla ilgilen.

• Uzak dur

0|1
    0|0
    • 1ay

Uzaktan anlayamıyoruz ki egosu olan hatunu biz evlenmeylim mi sevmeyelim mi yaklasmayalim mi kadınlara?

• 1ay

Bilemem onların kişiliği

• 1ay

Hayırlısı

• Erkeklere ne demeli

0|1
    0|0
    • 1ay

Erkeklere değil abazalara diyin ne diyecekseniz. Hepimizi neden aynı keseye koyuyorsunuz. Ben mahalledeki gayrimeşru ilişkiye giren kadınlara bakıp seni de onunla aynı keseye koysam zoruna gitmez mi yanlış değil mi bu? prensesim7

• 1ay

Erkelerde ego yok mu 😂😂😂 ben sustum

• 1ay

Yaw ego değil o... o gerizekaliyi seviyorsun bunu hissettiriyorsun ya hemen bir tarafı kalkıyor ama sen umursamayınca aşk acısı falan çekiyor. bunun egoyla ne alakası var kendim ettim kendim buldum kısaca 😂😂😂

• kardeşim belki sen iyi birisin sözlerindede haklisin kimse kimseye böyle bir şey yapmamali ama erkekler de sütten çıkma ak kaşıkmış gibi burda bize laf atmiyor musunuz uyuz oluyorum yahu

0|0
    0|0
    • 1ay

sorun da bu zaten iki abaza yüzünden hepimizi aynı keseye koyup önyargi yapıyorsunuz Fuzülinineşeği

• 1ay

ben sizi anlamadıgimi soylemedim yazdiklariniza da katildim okuduysaniz başaramama nedeniniz sesleniş biçiminiz özneyi yanliş belirlemeniz ve genellemeniz bu da son yorumum nasil olsa ikimizde uzlaşmayacagiz belli zaman kaybi

• 1ay

Yok ben yanlış anladım özür dilerim teşekkürler iyi akşamlar.

Erkekler Ne Diyor 10

• Yurdum abazaları yüzünden :D

1|1
    0|0
  • Öylelerine yüz vermicen. Baktın kendini bişey sanıyor o zaman Lafınla küfür etmeden yerin dibine sokacaksın dünyanın onun etrafında dönmediğini hissettireceksin

0|1
    0|0
  • Yaptırmıyıcaksın abi ego yaptırtmıyıcaksın. Laflarınla ağzına sıcıcaksın yüz vermiyiceksin.

0|1
    0|0
  • Al birini vur ötekine hepsi aynı

1|1
    0|0
  • evet... çünkü o kızları bu duruma getiren erkekler...

1|1
    0|0
  • kesinlikle haklısın.

1|1
    0|0
  • Yüzlerine bakmıyorum egoları sökmüyor :D

1|1
    0|0
  • müdür züğürtün cömertlik eli de aslanlık pençesi de kırık olurmuş. boşuna kendini yorma. adalet yağmur gibi herkese eşit yağmıyor

0|1
    0|0
  • sonra da memlekette subyancılık var sebebi kadınlar işte

1|1
    0|0
  • Pelinsulardan uzak durun :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...