Sitedeki Eski Üyeler Neredeler Bilen Var Mı😕?

Eski üyeyim 2 yıllık.. Burda birisi vardı. Bir üye nereye gitti bulamıyorum. Nickini hatırlıyorum ama hesabı aktif değil. Çok üzüldüm cidden aklımdan hiç çıkmadı bunca süre boyunca. Konuşmuşluğumuz yok ama eski hesabımı kapattım bazı nedenlerden dolayı. Şimdi cesaret ettim geldim ama hesabını kapatmış. Nasıl bulabilirim😕😕?

Güncellemeler:
1ay Edyline dı nicki hesabı aktif değil şimdi. Çok iyi birisiydi ya. Sürekli takip ediyordum. Valla bulsam evlenme teklifi etcem o derece. Bilen gören var mı siteden arkadaşı falan yok muydu ya? Lütfen yardımcı olun bir arkadaşlar
1ay Geldi arkadaşlar çok mutluyum şu an 😍😍 teşekkürler @effektif

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şey gibi olmuş bu bir şarkı vardı kim söylüyo hatırlayamıyorum sözlerinide bilmiyorum bulabilirmisiniz 😄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 2 yıl panp

0|1
    0|0
    • 1ay

😥 benim sevdiğim kız da 2 yıl. ama baskasını seviyor

• 1ay

La olm sen ne diyon ashdjsdas sence ben bunu neye dayanarak soyluyorum su edyline kapatırken kendi veda konusmasında yazmıstı ben tipe onem veriyorum diye ak ashjsdsa Hayatımın en gereksiz 4-5 dksıydı mk

• 1ay

veda konusmasında neden öyle desin. Verebilir tipe önem. ben çirkin değilim ki. bir insan birini severken tipe de karaktere de önem verebilir. önemli olan o kızın kalbi temiz. kaç kere insanlara yardım ederken gördüm. İntihardan vazgeçirmeye calısırken. kızlara erkeklere ciddi olanlara hep etti 2 senedir bakıyorum tanıyorum

Kızlar Ne Diyor 12

• Kayıptalar 😂😂

0|1
    0|0
  • Bulursun umarım

0|1
    0|0
  • Burdadır belki ama bilemezsin 😊

0|1
    0|0
  • Üyelik adı neydi

0|1
    0|0
  • kimmis acaba

0|1
    0|0
  • Eski nicki yazaydın belki gelirdi

0|1
    0|0
  • Kim ki o üye? Nicki neydi?

0|0
    0|0
  • Kimdi? Belki bir yardımımız olur

0|1
    0|0
  • Bende 3 sene olmuş vay bea

0|0
    0|0
  • Hayir bolmiyorum😕🚬

#patates

#rr

0|0
    0|0
  • Nicki ne

0|0
    0|0
    • 1ay

Güncellemeye yazsam kaldırırlar mı soruyu

• 😕😕 ne oluyor 😕😕

0|0
    0|0
    • 1ay

Sen misin o 😕😍

• 1ay

Kardeşim bak. 😕 kusura bakma ama.. sevdiğim var. kendisini sevdiğimi de biliyor. Gelmene gerek yok bir yere. Teşekkürler

• 1ay

tekrar deneyeceğim şansımı 😞

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...