80 bin TL kredi çekip istediğim aracı almalı mıyım?

Arkadaşlar benim yaklaşık 3300 TL net aylık maaşım var. Hayalimde bir araba var onu almak istiyorum. Bunun için elimdeki miktara ek 80 bin TL kredi çekmem gerekiyor. Biraz araştırdım en uygun 48 ay vade ile aylık 2300 TL civarlarında. Sizce değer mi? Yoksa gereksiz bir iş mi? Bu arada ailemin yanında kalıyorum benden hiç para almıyorlar sen biriktir paranı diyorlar. Ne dersiniz? Ayranı yok içmeye hesabı mı yoksa benim ki?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• valla bir maddı sıkıntısı olan bırı olarak cevap verıyorum. hayalın neyse onu gerceklestır sonra keske deme bence yapmıs olursun. ha sonra pısman da olabılırsın bu senın bılecegın ıs ama benımde okadar para molsa bende hayal gerceklstırırım :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş elinde kalan 1000 liranın arabanın 5 bin , 10 bin , masraflarını düşün oradan düşür. Benzin / mazot masrafı aylık. Yağ değişecek onun masrafı. Bu araba kaza yapmayacak mı? Onun masrafı. Düşün taşın bakalım. Kıçı kırık renault nun bile servis masrafı 1000 liradan aşağı değil

0|0
    0|0
    • 1ay

mercedes c180 amg araç. Ne kadar masraf çıkarır sence aylık.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence yapma

0|0
    0|0
  • Daha ucuz arabalara bak istiyorsan ailenin durumu da iyiyse alabilirsin ama

0|0
    0|0
  • Yüksek bir Mevla bence uzun vade kredi borcuna girme

0|0
    0|0
  • Ay Allahim ya saf misin. Al 30 bin tl ye gec. 80 bin tl nedir ulan. Sacmaligin daniskasi

0|0
    0|0
    • 1ay

Bekarım 22 yaşındayım. Evlilik yaşına gelene kadar öder bitiririm. Sadece aklımı kurcalayan ev alabilecek durumdayken arabaya bu kadar para vermek mantıklı mı acaba?

• 1ay

Tabiki de ev. Araba da daha ucuz bir şey alırsın. pahalı arabalar bana çok masraf geliyor vergisi var nereye koycaksın o arabayı resmen 80 bini sokaga atmak gibi.. Evini al bencee arabayı sonra alırsın

Erkekler Ne Diyor 4

• ev al ilerde lazım

0|0
    0|0
  • Ayrani yok icmeye misali seninki.

0|0
    0|0
  • 80.000 tl lik araba için 110.000 tl ödeyeceksin, satmaya kalktığında daha da ucuza satabileceksin. pek mantıklı değil.

0|0
    0|0
  • Mantikli olani soruyorsan o araba icin 80 bin tl o kredi çekmenin hicbir mantikli yanı yok sana cok fazla kisitlama ve yuk getirecek sadece. Ama istediğin araba kiz tavlamak veya havanin olacaği sağlam bir arabaysa gençliğimizi bir kere yasiyoruz sonucta deger mi degmez mi belli olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...