(DETAYA DIKKAT) Çocuk tacizi ne zaman bitecek?

Sizinde başınıza geldi mi.. bizim eski mahallemizde vardı bir topal Ahmet lakaplı biri küçük çocukları sıkıştırıp aynı bu adam gibi öpüp şeker falan vermek isterdi nihayetinde sapık olduğu mahalleli tarafından anlaşılıp linç edilmişti ve mahallemiz den gitmişti sonrasında ne oldu bilmem ama yıllar sonra adamın sürünerek izdirapli öldüğünü duydum çok şükür bana bir etkisi olmadı ama çok yakın arkadaşları mi aileleri yokken sıkıştırıp öptüğünde şahit olmuştum 5 6 yaşlarında iken ne olacak böyle nereye gidecek çocuk sanıklarına kim dur diyecek.. ?

0|1
2|14

En İyi Kız Görüşü

• 11 yaşımdaydım peşime 30 yaslarinda bir adam takilmistı sürekli arkamdan cinsel icerikli argo kelimeler kullanmistı koşup bakkala siginmistim 13 yasimdayken kaldirimda yuruyordum motosikletli kir sacli bir adam kalcami ellemisti bu arada ben 38 kilo zayif bir kiz cocuguydum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• geldıassagılık pıslık acız yaratık bunlar ne olcak ınsan falan degıl evet kucukken kımseyede bır şey olmadı bu ulkede ben adalet olduguna zaten ınanmıyorum artık boylelerın ALLAH belasını vecek ote tarafta bunun cezasını ancak goreceklerı kesın ınanıyorum ben assagılık adı yaratıklar bunlar ınsan sıfatına gırmıs yaratıklar daha ne kadar yazayım

1|0
    0|0
    • 1ay

ıdam gelmesı lazım yoksa bıtmez bunlar

• 1ay

Önemli değil hak ediyorlar çünkü ne dense az

• 1ay

aynen

• Bitmez böyle şerefsizler

1|0
    0|0
  • kufur etsem yonetici kizacak
    etmwsem icimde kalacak
    siz anlayin bu... cocuklari bitmez kansiz hepsi

1|0
    0|0
  • Parkta otururken 45 yaslarinda bir adam 10 yaslarinda suriyeli kizin sacini oksuyor belini sivazliyordu adamin bilegini kirdim burnunu kirdim dovdum gittim

1|1
    0|0
  • Çocuk tacizinden çok tecavüzü ne yazıkki bu ülkenin lanet hükümetinin yarattıklarıdır o yaratıklar, ne kanun var ne adalet her boku ye 2. Gün serbestsin örnekleri çok

1|0
    0|0
  • Arkamızda duracak bir Adalet sistemi yok ki? Kime güveniceğine şaşırdı millet artık.

1|0
    0|0
  • Allah havale edin o halleder

2|0
    0|0
  • Bu devirde zor biter. Belkide hiç bitmez.

1|0
    0|0
  • Takıcan yağlı urganı boynuna

1|0
    0|0
  • Zalimler İçin Yaşasın Cehennem Ateşi.

1|0
    0|0
    • 1ay

ya bu dünya da lavuklara bir s.. im olmadıktan sonra, s.. keyim cehennem ateşini..

bu dünya da küçücük cocukları taciz et , tecavüz et.. Her türlü pisliği yap, cezası için cehennemi bekle.. Böyle mantalitenin de a*mk

• 1ay

İnan nedesem kelimeler yetmez anlatmaya, lâkin şüphemiz olmasınki içerde kan alacaklar şırıngayla gtünden, böylesi kahpe insablar yüzünden çocuklarımızı sevemiyoruz, Allâh nalet eylesin öylesi zihniyetleri inş

• 1ay

özellikle "böylesi kahpe insanlar yüzünden çocuklarımızı sevemiyoruz" şu cümlen okadar doğru ki. Daha geçenlerde arkadaşlarla bu şerefsizleri konusup ana bacı küfür ediyorken, küçük çocukları sevemediğimizden bahsetmiştik. Hani annesi babası yanlış anlar mı, toplum yanlış gözle bakar mı.. Ulan çocuk be, sevilmez mi. oynanmaz mı.. Çocuk sevgisini bile köreltmiş okadar boktan bir toplum olma yönünde ilerliyoruz.

• Bunlari asmayacaksin keseceksin parca parca ibreti aleme gosterecen bak bir tane daha oluyormu

1|0
    0|0
  • bitmez

1|0
    0|0
  • Ensar Vakfı desem.
    Tecavüz desem.
    Neyi hatırlarsınız?

1|0
    0|0
  • ailelere çok iş düşüyo yalnız bırakmayacaklar çocukları

1|0