Birisiyle konuşmuyorsunuz ve suç tamamen karşı tarafa ait. Okulun son senesinde dargım ayrılırsanız günah olur mu?

Suç tamamen ona ait ve buna rağmen sallamıyor adım atmaya dahi tenezzül etmiyor. Ben de konuşacak konumda değilim çünkü kırılan ve yanlış yapmayan taraf benim. Kişi umrumda değil ama takıntı yaptım.. Bu şekilde günah mı diye

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• hadi ordan et senin Şu an sunu dusunmen bile guzl bence sen elinden geleni yapysan gunahta onundur yani Allah bilirde oyledir yani :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kin besleme konuşmasanda olur hata ondaysa onun gelip barışmak istemesi lazım en azından gönlünü alması lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boşver iyi değilse aranız hiç ses etme

0|0
    0|0
  • Ona günah. Sana niye günah olsun günahı falan bırak umrunda değilse adamın senin takıntı yapmana ne gerek var. Suç onunmuş bırak kendi şeyinde boğulsun arkadaş

0|0
    0|0
    • 1ay

Kin beslemiyorum ama zamanında değer verdiğim insanın hatasını bilmesine karśılık adım atmaması. Beni başkasının yönettiğini sanması. Daha doğrusu sallamaması düşündürüyor. Üstümde yük gibi ama kesinlile benim yanlışım yok gidip konuşsam kendime aaygısızlık etmiş olacağım

• Takinti yapacak bir durum yok hakkini helal ettin mi is bitti

0|0
    0|0
  • bosver sadece kin besleme konusmak zorunda degilsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Kin beslemiyorum ama zamanında değer verdiğim insanın hatasını bilmesine karśılık adım atmaması. Beni başkasının yönettiğini sanması. Daha doğrusu sallamaması düşündürüyor. Üstümde yük gibi ama kesinlile benim yanlışım yok gidip konuşsam kendime aaygısızlık etmiş olacağım

• 1ay

bosver o zaman bu kadar dusunmene bile degmez

Erkekler Ne Diyor 1

• Olmaz. Umrumda da olmazdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...