Değer verdiğiniz insanlar ile güven sorunu?

Bu sitede sohbeti ile samimi olup değer verdiğiniz insanların size sonradan soğuk olması, sık gitmese bike arada merhaba dememesi sizce önemli mi?
Bence güven ve arada selamlasmak önemli. deger veriyorsam

1|1
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• yüz yüze görüşmeyince bir şeyin tadı olmuyor

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bnce hiç birşeyden karşılık beklenmemeli sen deger veriyosun die karşındaki insandan bir merhaba deme beklentisine girmemek gerek cnku bu sosyal paylaşım sitesi neyin güveni ya da neyin degeri die sorarlar. Kimin ne oldugu belli degil. En yakınımızdaki kişilere bile güven sorunu yaşadıgımız bu toplumda sosyal paylaşım siteleri nekadar güvenilir olabilirki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tabikide arada hal hatır sormak gereklidir. Galiba sitem var biraz sözlerinde..

1|0
    0|0
  • kimseye haddinden fazla güvenmem

1|0
    0|0
  • değer verdiklerimiz yarı yolda bıraktı bizi ya hepsinin

1|0
    0|0
  • insanlarla sohbet etmeyi severim arada merhabalaşmak ta önemli ama insan görmediği kişiye fazla bağlanamıyor
    ve fikirleri varsa seni etkileyen ya da senin ruhuna dokuna işte o zaman o kişiye vefa göstermek gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Adam seçin adam

0|0
    0|0
  • Önemli evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 12 senelik cocukluk arkadasımdan yediğim kazıktan sonra kimseylr samimi olamıyorum bide ks de mi samimi oliyim:D şaka gibi:D ama yinede kendini yanında iyi hissettiğin insanlarla samimi ol ama güvenme cok

1|0
    0|0
  • Hatırlamak hatırlanmak güzeldir tabi

1|0
    0|0
  • Kimseye güvenmemek lazım

1|0
    0|0
  • Görmediğim tanımadığım birine güvenmem. Gördüğüm tanıdığım birine de güvenmem. Sadece aileme güvenirim. Ve sevdiğime😊

0|0
    0|0
  • Haklısın tatlım bncede 😉

0|0
    0|0
  • ozelden kimseye yazmadim o nedenle bilemicem

0|0
    0|0
  • Bilmem düşünemedim😀

0|0
    0|0
  • Guvenme