Bu işin içinden nasıl çıkarım, nasıl davranmalıyım?

Hastanede bir grup arkadaş staj yapıyoruz ve bölümlere dağıtıldık. Aramızda değişim yapabileceğimiz 3 bölüm var. Bir arkadaş problem çıkardı bizim olduğumuz yer ile ilgili. Biz kötülemişiz ona, ondan geçmek istemiyormuş. Aramızda staj çıkışı, yemekte falan konuştuklarımızı göz önünde bulundurarak bu sonuca varmış. Biz ona "burası düşük puan verir, abla çok dikkat ediyor" falan demişiz. Kendisi şu an bulunduğu yerde yatıyor biz ise çok yoğunuz, puanı da düşmesin diye geçmek istemiyormuş. Şimdi bizim aklımızda soru işareti bizim yerimize gelip de arkamızdan konuşursa "onlar sizi kötüledi" diye... Harmanlayıp onların önüne sunarsa bizi kötü göstereceğini biliyorum ve öfkeliyim

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• İs hayatinin gerceklerini kisa surede gormussunuz basarili.
    O arkadasla hrpbirlikte konusun baktiniz olmuyo fisini cekin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Konuşulmuyor üstüne bir de sesini yükseltiyor. Bundan sonra ona hiçbirşeyden bahsetmeyiz zaten fakat sorun bundan sonra bizim yerimize geçer de bizi kötülerse altından nasıl kalkacağımız.. Stajyeriz sonuçta cephe alıp düşük puan verebilirler

En İyi Kız Görüşü

• Yapmaz bence niye böyle dusunuyosun hem sizin oraya gelcegini sanmıyorum da hem kötülese je olur sürekli degisiyo mu staj yeri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• haklisin uzak durmaya calis konusma

0|0
    0|0
  • Düşünme fazla Oluruna Bırak

0|0
    0|0
    • 1ay

Öyle de eğer sorumluya duyrulursa bu, ne düşünecek merak ediyorum