Arkadaşlar lütfen okuyup yardım eder misiniz?

Ben annem annemin eşi ( babam değil ) beraber yaşıyoruz. Adam ilk baştan çok iyiydi sonradan calismamaya surat asmaya bağırmaya başladı. Ben kendi halinde eve geldiğinde odasından çıkmayan iyi günler iyi akşamlar dışında diyalog kurmayan kendi halinde takılan bir insanım. Çünkü samimi olup onun dertlerini sorguladigimda bunun sahte olduğunu soyleyip abuk sabuk konuşuyor hem de çok sonradan. Benim en ufak hata mi yüzüme vuruyor. üstüne üstlük Milliyetçi ama asker kaçağı 😀 ve inanın evde oturuyor sürekli 1 buçuk senedir is imkanı olmasına rağmen çalışmıyor. Ben şimdi üniversite kazanmaya çalışıyorum 18 yaşındayım , ne yapacağım? yardım edin.

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• onun milliyetçiliğine de adamlığına da...

1|0
    0|0
    • maalesef ışte böyle insanlar var ve ne yapacağımı ınan bilmiyorum.

• tamamdir artık daha kararlıyım fakat diyorum ki evde iken yapmayayım çünkü evimizi bilen çok kişi yok , böyle otobüse binerken açık bir yerde otururken yapayım ki kimlik kontrolünde gitmiş gibi olsun

• sen inzibatları ara onlara asker kaçagı olduğunu söyle zaten bir güzel alırlar kimlik numarasını verirsin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Sınırda hareketlilik var ülkemize asker lazım şikayet et gotursunler hem hayır işlemiş olursun

1|0
    0|0
  • Olmaz öyle annen seni 12 yaşında mı doğurdu

0|0
    0|0
  • sen değil annen bisiler yapcak kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• allah yardimcin olsun. annen bir seyler dusunur bu movzuda

1|0
    0|0
    • düşünüyor sonra iyi biri olduğuna dertleri olduğunu düşünüyor... eee? olan bana oldu.

• insallah sehir disi univ kazanirsin :(

Yükleniyor...