Sosyal medyada kadınlara yapılan tacizlere, ahlaksızlara ithafen?

Peki siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?Sosyal medyada kadınlara yapılan tacizlere, ahlaksızlara ithafen.?

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Tiksiniyorum. Cidden bu kadar rahat olabilmelerine hayret ediyordum ama artık her gün bu tarz şeyleri görüp, duyup, okuyoruz ki artık şaşkınlık hissedemiyorum. Rahatsız edici ve bir an önce soylarının tükenmesini diliyorum.

0|1
    0|0
    • 1ay

👍🏻👏🏻👏🏻 en guzel yorum bu oldu sanirim. Ama bu tarz seyleri görüp lutfen şaşkınlık hissedin ki bu tarz seyler asla sıradanlaşmasın.

• 1ay

Anladim teşekkürler

• 1ay

Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 11

• durmus oldugun noktacok guzel ama nıckini gorunce pöf sana dedım :) o nick ne oyle.. kımsenın de dıkkatını cekmemıs ılgınc..

0|0
    0|0
  • İllustrasyonda dikkat çekeyim derken, çirkinleşmiş yapan kimse... Sanal tacizler bir nebze daha az tehlikeli... Ya gerçek tacizleri ne yapacağız? gerçi hoş, ikisi de aynı kefede ama.

0|0
    0|0
    • 1ay

Bence tacizin az tehlikelisi cok tehlikelisi Yok. Direk bireyin psikolojisini etkileyen sey kötüdür. Sanal Real farketmez taciz tacizdir.

• Tacizler, hakaretler, küfürler, iğrenç, fanteziler fotoğraflar... Sonuçta onların da anneleri var. Karmaya inanırım 😏

1|0
    0|0
  • Doğru

0|1
    0|0
  • Sosyal medya kullanmıyorum kafam rahat

0|0
    0|1
  • İğrenç mk

0|0
    0|0
  • Hoş bir görüntü değil

0|0
    0|0
  • Hepsinin aç abazalar olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Umarım aynı mesajlar kız kardeşlerine kızlarına eşlerine de atılır :)

0|0
    0|0
  • Görsel iyi

0|0
    0|0
  • Ülkemiz erkeği diye demiyorum ama çok iğrençtirler nerede bir kadın görse hemen onu taciz etmeliyim ya da yatağa atmalıyım diye düşünür ne kafası merak ediyorum kadına yeterince değer verilmiyor

2|1
    0|0
Yükleniyor...