Uğradığım taciz hakkında sorularım?

14-15 yaşındaydım, bir adam bir yeri sordu bende yol tarif etmeyi beceremediğimi ifade ettim, o da benimle bu yüzden ilgilenir gibi yaptı, konuştu, sarılır gibi yaptı, daha sonra yürürken popoma elledi, pantolonunu da değdirdi.

Yol bitiminde ise sol tarafta bir apartman ve bahçe vardı, oraya götürmek istedi, gitmedim.

Sorularım:
1. Dediği yere gelseydim ne olurdu?
2. Bu tacizci gay (eşcinsel erkek) mi pedofil (sübyancı) mi yoksa başka bir şey mi?
3. Ben akıllı mıyım yoksa aptal mıyım?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• aptalsın

0|2
    0|0
    • 1ay

Direk 3. soruya cevap vermişsiniz, neden?

• 1ay

soru sormak için sormuşsun çünkü laf olsun diye yani ve ben akillimiyim yoksa aptal mi diye soran bir erkek kesinlikle aptaldır.

• 1ay

O zaman haklısınız

En İyi Erkek Görüşü

• Gitseydin taciz etme ihtimali yüksekti.. eşeğe, ördeğe, kediye tecavüz edilen bu toplumda kimseye güvenmemekte fayda var. Doğru olanı yapmışsın

0|1
    0|0
    • 1ay

Bende gay fantazisi var, ben uğradığım tacizi de fantazilerimde kullanıyorum.

• 1ay

Erkeklerle sevgili olmak isterim, romantik bir ilgim var aslında, fantazilerde daha abartılı düşünüyorum.

• 1ay

Hmm ilginç

Kızlar Ne Diyor 1

• iyki gitmemişsin ne olurdu kimse bilemez
    tacix de olabilir olmayada bilir
    onu bilemiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadir gecesinde dogmussun

0|1
    0|0
    • 1ay

Şanslıyım demek istiyorsunuz

• Çocuksun tam ne edeceğini bilememişsin böyle 0r Ospu çocukları Nasıl türedi.. Korkak ipneler ancak savunmasızlara dalaşırlar.. Kör halat makasıyla hadım edeceksin..

0|1
    0|0
  • Ucuz yirtmissin. o yasta aptallik sayilmaz hayati tanimiyorsun sonucta. o adam da sapikmis iste.

0|1
    0|0
  • 1-milli olurdu
    2-pedofili
    3-akıllı olma potansiyelin var ama malsın

1|0
    0|0
Yükleniyor...