Hayat yaşamaya değer mi?

Bütün zorluklara hayatın tüm k***eliklerine inat hayat yaşamaya değer mi? bu zorlukları yaşamaya bunlara katlanmaya insanların tüm nankorlugune rağmen gerçekten değer mi? ne dusunuyorsunuz merak ediyorum.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Değmez.. Kaç kere intihar düşündüm fakat ölümden sonrasını da düşünmeliyim.. Eğer ki Allah varsa ki (Bana göre var) ve intihar büyük sorun demektir.. O yüzden yapamıyorum..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayatin yasamaya felan degidigi yok hersey torpil yasamayi yukardan dayisi olanlar bilir hersey yalan dolan be bu dunyada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Asıl bunlara inat değer. Kim memnunki hayatından, kim mutluki. Herkesin bir derdi var illaki. Kimisinin büyük evet, dayanılmaz belkide. Bunlara göğüs gerdikçe güçlü olursun, bunlara inat yine mutlu görünebilmelisin. Sen kafana taktıkça büyür içinde dertler.

0|0
    0|0
  • evet değer

0|0
    0|0
    • 1ay

Neye değer allah aşkına şu saçma dünyada

• 1ay

Benim kadar iğrenç bir hayatın olamaz

• 1ay

anlata bilelim bakalım kimi nki ağır

• ben hayatı merak ettiğim için yaşıyorum evreni - gözle göremediğimiz şeyleri

seks hayatım hiç yok ama takmıyorum kafama çünkü herkes sonunda ölecek gerçekleri bilerek ölmek isterim

0|0
    0|0
    • 1ay

Istersen 500yasina kadar yasa hayat hakkında gerçeklerin üçte birini bile bilemezsin

• 1ay

idrak edebilirim ama

• ne oldu la

0|0
    0|0
  • vakit geldiyse gidilmeli hayattan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• her ne olursa olsun bir insqn mutlulugu iyi insanlarda bulmak icin yaşamalı bide bunun öbür tarafi var sonucta.

0|0
    0|0
  • Bu mesaji okuyanlar bana mesaj atabilirmi?

0|0
    0|0
  • Değer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...