Dişlerimi eskisi kadar beyazlatmam mümkün mü? Lütfen detayı okuyun :/ ?

Diş hassasiyetim mevcut. Sıcak bir şey yiyemiyorum hiçbir şekilde. Sensodyne kullandım, bayağı etkisi oldu. Ama gelin görün ki diğer macunlar bembeyaz yaparken sensodyn kullandığımdan beri dişlerim sarı. :/ Günde 3-4 kez fırçalıyorum ama yine de eskisi kadar beyaz olmuyor. Sensodyne'nin bildiğiniz bir beyazlatıcı macunu var mı? Ya da onun haricinde beyazlatmak için ne yapmalıyım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• İçinde beyazlatıcı olan macunlar diş minesini tahrip ediyor ve bir süre sonra dişler savunmasız kalıyor. Dolayısıyla soğuk ve sıcak yiyecek ve içeceklerden etkileniyor. İçinde beyazlatıcı olmayan macun kullanın, haftada bir diş fırçanızın üzerine biraz karbonat ve bir çay kaşığı sirke damlatıp birkaç dakika dişlerinizi fırçalayın beyazladığını göreceksiniz. Macun önerisi için de içinde misvak özü olanları tercih edin. Sağlıklı gülüşler dilerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla ben signal white now mavi ışık teknolojisi kullaniyorum. Şuana kadar kullandigim macunlardan daha çok faydasi oldu bana. Ama pahali ya zengin işi. Ufacik kutusu 10 TL

0|0
    0|0
  • Aslında o dişlerinin gerçek rengi. Gerçek insan diş rengi sarımsıdır. Sensodyne doğal rengine çekiyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

Yorumları takip ettim internette. Sensodyne gentle whitining'i çok övmüşler. Onu deneyeceğim bir de. Benim dişlerim bundan birkaç ay öncesine kadar bembeyazdı ve hassasiyet de yoktu. Ne olduysa oldu sonradan :/

• 1ay

Aslında dişlerin beyazlarken minelerini kaybetmişler. Bunun sonucu da diş hassasiyetidir. Sağlıklı gülüşler dilerim

• Beyazlatma boyle olsun bosver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...