Detay' okurmusunuz lutfen kızlar?

Ben 19 yasindayim ve bu gune kadar real de hic sevgilim olmadi sanalda oldu o da 2 en fazla 3 ay surdu (aham sahamli bir iliskide degildi yani sevgilimiydik degilmiydik belli degildi) ve cinsel konulardan da nefret eden biriyim bu konuda kendimi evlenecegim gercekten Hanımim olacak kisiye sakliyorum, yolda gezerken bile Millettin kizina karisina bakmiyorum laf atmiyorum, ve bunu arkadslarm hep gulerek karsiliyolar ve sen bu kafayla gidersen bir b*k olmazsin yok senin karsina oyle senin gibi dusunen biri gelmz senin dusundugun kizlardan kalmadi vs vs diyolar, bnde burdan kizlara sesleniyorum benim dusundugum yani kendini evlenecegi Adama sakliyan varmi? varsa yorum yapabilirmisin, bir cevap olur boyle ters dusunen erkeklere

1|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Bak sakin kendini degistirme hani öyle baskalarina laf atmaman filan süper bisey tebrik ediyorum seni keske herkes senin gibi düsünebilse bu konu hakkinda ha arkadaslarin dalga geçseler bile kafana hiç takma bulursun kafa dengin birisini daha sonra birlikte mutlu bir sekilde yasarsiniz Sana bol sanslar diliyorumm✨

0|1
    0|0
    • 1ay

cok tesekkur ederim, herkesin bir ailesi var benimde ailem var baskasinin kapisini calarsan gelip kapini calarlar bu boyledir, igrenc hareketlet bunlar, insALLAH dengimu bulurum :-)

• 1ay

irica ederim sanada hayirli iyi aksamlaar 😊😊

• 1ay

sagol :-)

• tabi ki varız. halt etmiş onu diyen arkadaşların. o tür insanlara demek istediğim şu, kendin çamursun anladım ama bari çamurunu başla insanlara bulaştırmaya çalışma!

0|1
    0|0
  • Var benim tanıdığım birkaç kişi ama çok az

0|1
    0|0
  • Yaşımız tutmuyor be ablam 😅😅

0|1
    0|0
  • ✋ ben varim

0|1
    0|0
  • bak cidden sen iyi olani yapiyorsun ama senin gibi erkekler yapamiyor biliormusun bir kizi gorseler onla birlkte giderler ama cidden sen iyi olNi yapiyorsun

0|1
    0|0
  • Illaki vardır sabırlı ol sen dürüst ol Allah dengini çıkarır mutlaka karşına ☺☺

0|1
    0|0
  • Sıkma be canını :/

0|1
    0|0
  • Dogru yolda olan sensin emin ol. esin cok sansli

1|1
    0|0
    • 1ay

:-) insALLAH :-) guzel yorumun icin tesekkur edrm, ALLAH gonlune gore versin

• 1ay

amin insallah. rica ederim :)

• 1ay

:-)

Erkekler Ne Diyor 1

• Onlar doğru değil. Kimsenin dediğine aldırma, onlar ergen zaten.

0|1
    0|0
Yükleniyor...