Sizce kıza bu taktikle yanaşabilirmiyim?

Arkadaşlar yaşım 18 ben hastanede staj yapıyorum elektrik üzerine benim olduğum yerde çarşambadan cumaya kadar gelen kız var ne yazıkki ben pazartesiden.çarşambaya stajım var o yüzden kızla doğru düzgün konuşamadım hatta adını bile bilmiyorum ortam kalabalık olduğu için rahat konuşamıyorum çekingenlikte var bende ben bu kızla yakınlaşmak için şöyle birşey düşündüm kız yenibosnada oturuyormuş iş çıkışı bende dicem bende oraya gidiyorum bir işim var diyip onunla beraber otobüse binmeyi düşünüyorum o sırada yakınlaşıp samimiyet kurmak istiyorum sizce bu taktik işe yarar mı? bide ben sessiz sakin biri sayılırım ama tek başımıza olursak o kadar kasmam diye düşünüyorum sizce bu taktik tutar mı harbi hoşlandım gülüşü davranışları felan öneriniz varsa yazın lütfen

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet tuttar, Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Sağol benim korkum 5-6 erkek çalışıyoruz onlardan birinin buna yakınlaşması zaten çoğu abazanın teki ben genelde nazik davranıyorum kızlara ama henüz bir artısını göremedim malasef

• 1ay

InsAllah ya, dilerimki kiz iyi birisidir zaten olmasa simdiye coktan konusmustu seninle

• 1ay

aynen öyle yılışık birine benzemiyor ordan bir artı aldı benden bakalım çarşamba günü planı devreye sokabilecekmiyim :D

• dene olur gibi

0|0
    0|0
    • 1ay

Sağol benim korkum 5-6 erkek çalışıyoruz onlardan birinin buna yakınlaşması zaten çoğu abazanın teki ben genelde nazik davranıyorum kızlara ama henüz bir artısını göremedim malasef

• 1ay

korkma olacağı varsa olur. olmazsa da zaten hayırlısı değilmiş der gecersin

• 1ay

Ama şunu fark ettim o kalabalık ortamda göz göze geldik bir kaç kere ama ortam müsait olmadığı için pek konuşamadık daha adını bile sormaya fırsatım olmadı çarşamba günü bu işi çözmeye çalışıcam yinede o bakışlar benim içimde bir umut serpti inşallah yanılmıyorumdur

Erkekler Ne Diyor 1

• Yapma sonu hüsran biyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Belli olmaz iyide geçebilir

• 1ay

Sen bilirsin genelde Kitabın sonuna bakarım sonu ya ayrılık ya da farklı bir şey oluyor

Yükleniyor...