Askerlik Yerim Ve Düşünceleriniz Nelerdir?

Kısa Dönem Çıktı Yedek subaylık istemiştim bekliyordum ama hüsrana uğradım gibi sanki

Acemi Birliği; Mebs Okul Ve Eğt. Mrkz. K. lığı ANKARA/MAMAK

Usta Birliği; Ktbk K. lığı Top. A. ÇNRA TB. KH. ve KH. HİZ. BL. KKTC/GİRNE

Evet arkadaşlar düşünceleriniz neler var mı burada askerlik yapmış olan

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• İki yerde de yapan arkadaşlarım var gayette memnun döndüler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün konuştuk zaten bunu kardeşim fena değil yerlerin çok güzel dönemde gidiyorsun kasımda gidip nisanda dönmek güzeldir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben de daha yapmadım knk tehcilli aralığın sonuna kadar iyi hatırlattın gidiyim de 2 sene daha tehcil yapayım işleri yoluna koymadan gidilmez

0|1
    0|0
  • Geliyom hocam bende geliyorum Mamak mebs'te beraberiz kasım 1de teslimim :))

0|1
    0|0
  • Acemi birliğin yol üzerinde orayı biliyorum.

0|1
    0|0
  • Girne vav. Tanıyor olsaydım çok iyi bir koyak geçerdim sana.

0|1
    0|0
    • 1ay

nasıl kardeşim girne?_

• 1ay

Girne iyidir rahat olursun. Kıbrısta komple rahat olursun hangi şehri olursa olsun ama girnede yapmak daha rahat daha şehre yakın daha canlı bir yer bu ister istemez çarşı izni gibi günlerinde senin için avantaj lefkoşe ya da magosa gibi şehirlere nazaran. Ama ilk etapta baya bir yabancılık çekersin insanları açısından ve bazı kanunlar açısından.

• Allah yardımcın olsun

0|1
    0|0
  • şimdiden hayırlı teskereler. ben de kısa dönem yaptım.

0|1
    0|0
  • güzel yerler. rahat olursun. terör gibi şeyler olmaz

0|1
    0|0
  • Mamakta acemilik yapmıştım, yemekleri çok iyiydi yalnız sabah saatlerinde tam traş olacağın vakit su kesik oluyordu. Hala öylemi bilmiyorum, Ankara'nın sıcağında bayağı bir esmerleşeceksin.

0|0
    0|0
  • Senin meslek ne kardeş ünv olarak. Bir de işlem sırasında görevli mi soruyor yedek subay istiyor musun diye yoksa her unıversıte bıtıren sorgusuz yedek subay aday adayı mı

0|0
    0|0
    • 1ay

evet istermisin diye soruyorlar ihtiyaca göre alıyorlar uluslararası ilişkiler mezunuyum

• 1ay

çıkabilme ihtimali var sen istesende istemesende

• 1ay

Çıksın istemiyorum şimdi çıkmasını isteyene cıkmaz çıkmasını istemeyene de çıkar bu. Komandoluğu sorup onu sormayınca işkillendim biraz

• lan kıbrısta çıkmış daha ne istiyon :DDD

0|0
    0|0
  • Kıbrıs çok sıcak usta yerin biraz sıkıntılıymış ama sayılı gün geçer gider

0|0
    0|0
  • Astek neye göre çıkıyor abi ve aylık ne kadar alıyorlar

0|1
    0|0
    • 1ay

genelde sanırm mühendislere öncelik tanıyorlar ama bellide olmuyor tabi şans ihtiyaca göre 2500 tl 3000 tl maaş alıyorlar 12 ay askerlik

• 1ay

Teşekkür hayırlı olsun abi

• Rahat bir askerlik olur.

0|1
    0|0
Yükleniyor...