Düğünden sonra eşinizi ilk kez makyajsız gördüğünüzde tanıyamasaydınız boşar mıydınız?

Dubai'li bir adam düğünden birkaç gün sonra ilk defa makyajsız gördüğü 28 yaşındaki eşini, aşırı makyaj yaparak ve sahte kirpikler takarak kendisini kandırdığı gerekçesi ile boşadı. Düğünden sonra eşinizi ilk kez makyajsız gördüğünüzde tanıyamasaydınız boşar mıydınız? Karısıyla plaja giden, denizden çıkan karısını makyajsız görünce tanıyamayan adam şok yaşadı. Ne dersiniz? Makyaj ufaktan aldatmacaya dönüşecek kadar gelişmedi mi sizce de? Siz olsanız boşayabilir miydiniz? :)
Görsel temsili de, durum baya gerçek! :)

5|2

Erkekler Ne Diyor 137

• sizde düğünü gelini hamamda görmeden mi yapıyorlar :) saçma salak sorular sorup beni insanlıktan çıkarıyorsunuz! evleneceğin kızı aylarca görüyorsun tanıyorsun 5 yaşındaki çocuk gibi evcilik oyunu mu bu iş?

2|1
    0|0
  • Doğal görmediğim biriyle evlenmem :-D

1|0
    0|0
  • makyajsız görmediğim kadınla evlenmem..

0|1
    1|0
  • Böyle olursa ben de boşarım tazminat davası bike açarım sahtekarlıktan

0|0
    1|0
  • Makyajsız dah çekici ve güzelmiş. Bence kadın kendini yemiş ya. Makyajsız süper.

0|0
    0|0
  • Adam hakli

0|0
    0|0
  • Boşayabilirdim valla

0|0
    1|0
  • Ben makyaj yapan biriyle evlenmiycem doğal güzel olacak sjsj

0|0
    1|0
  • haklısın eşimi ilkkez düğünde görmüş olacağım için şaşırır ve boşanırım :D allahım yarabbim

0|0
    1|0
  • Sevse bakmaz tipe :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 111

• Doğal olmanın faydaları işte...

0|0
    0|0
  • Soyle bisey aslinda erkeklerde kendine bakar kadinlarda mesela erkekler sakallari varken kendini daha iyi hisseder kadinlarda makyajli daha guzl gorunur iyi hisseder vs. Boyle ufak seyde bosayacaksa zaten onda zerre adamlik yoktur ki dis gorunusle evlenen kisiden ne beklersn :) O zmn kadinda erkegi kel veya sakalsz gorunce boşasin Allah Allah :D

0|0
    0|0
  • Sanki evlenene kadar hiç gormuyor ne saçma

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce makyajsiz görmek istedigini söylemeliydi eger önem veriyorsa buna... ayrica sadece dis görünüme önem veriyorsa zaten kadina yazik olurdu.

0|0
    0|0
  • Mesela sakalsız görmeden evlenmem

0|0
    0|0
  • dış görünüşü icin evlenmis demk ki

0|0
    0|0
  • Denize gitmek şart :D

0|0
    0|0
  • bosuna evlenmeden esinizi itfaiye hortumuyla yikayin demiyorlar :D

0|1
    1|0
  • görseldeki o kadar da kötü değil de ben olsam evlenmeden önce bir tinerle yıkarım.

0|0
    0|0
  • O burunu nasil bu hale sokabilmis helal

0|0
    0|0
  • bilemedim :D

0|0
    0|0
  • Gerektiğinde uyurken kadının ağzının suyunu aktığını görecek bu adam ne makyajı hala ya...

0|0
    0|0
Yükleniyor...