Tesettürlü olduğu için hakaret yemek?

Bölüm dolayısıyla bir rehabilitasyon merkezine gittik. Orda Eski modacilardan bir yaşlı teyze (!) Sırf kapalı olduğum için beni igneledi. Çarşaf yok üstümde uzun şeyler giyiyorum yahu. Bana Atatürk'ün yaptığı şapka kanunu anlatıyor. Lan sanki ben Atatürk düşmanı mıyım? Koskoca kadın olmuş hala öğrenemedigi şeyleri var. Özel hayata karışmama gibi.

0|1
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• Onların düşünce yapılarında sıkıntı var. Sen ALLAH için kapanıyorsun, kendini bilmez, yaşlı birinin dedikleri seni üzmesin. Sen müsterih ol kardeşim.
    La Tahzen, İnnellahe Meanâ

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen nefret ederim öyle insanlardan.. Kendi giyimlerine baksan bişey snarlar kendilerini her yerleri açıkta genelde onların.. kimse kimsenin özel hayatına karışamaz kim olursa olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Sen öyle insnaları takma boşver. Herkes istediği gibi giyinmekte özgür. şapka kanunu diyor da Atatürk şort kanunu da mı çıkardı kadınlar giyiyor o zaman?

1|0
    0|0
  • Teyzenin onu Atatürk düşmanlarına söylemesi lazım.
    Türbana, çarşafa ben de karşıyım fakat, böyle olmaz.
    Milleti çevirip eleştirecek bir mercii değiliz.

1|0
    0|0
  • arada yaşlı teyzeler ablalar çıkacak diyecekler, herkes özür nasıl bir hatun mini veya benzeri şeyler giyiyorsa , çarşafta giyenlere saygı duyulmalı.
    çok istisna bişi olmuş geçmiş olsun hoş değil ama takılmayın

1|0
    0|0
  • Ya takma kafana ya. Hep boyle bu insanlar kim. nerde çoğunluksa orda diğerleri zulüm görüyor. Çok sinirimi bozar ikisi de. Açıklara laf atar bir kısım insan bazıları a kapalılara. Lan size ne lan size nee

1|0
    0|0
  • Öyle danalar çok boşver.

1|0
    0|0
  • Derdi tasasi milleti geriyo kim nasi istiyosa oyle giyinir. İster carsaf giyer ister mini etek giyer. Yanliz su tesetturu modaya alet edip oyuncagini cikaranlar varya onlar laf edilmicek gibi degil.

1|0
    0|0
  • ayıp ediyorlar. ben de hoşlanmıyorum tesettürden ama kişi bazına indiğin zaman tesettürlü olduğu için kimseye farklı davranmam. bu insanlığa sığmaz.

1|0
    0|0
  • ben bu insanları anlamıyorum bu insanlara göre her kapalı atatürk düşmanı her kürt terörist bıraksalar şu ön yarıyı bir rahatlıcaz ama nerde sen sıkma canını kardeşim sen kendini biliyorsun gerisi tırt ;)

1|0
    0|0
  • memleketin hali işte. senin anlattıklarını tam tersi daha fazla hatta. bir şey demene gerek yok, umursama

1|0
    0|0
  • Seni ilgilendirmez deseydin keşke, Kimsenin giyimine kimse karışamaz. İnsanlar Saygı duymayı öğrenmeden bu sorunlar iki taraf içinde çözülmeyecek maalesef., Geçmiş olsun..

1|0
    0|0
  • suc o kadinda degil egitim sisteminde.. kim gelirse gelsin iktidara hepsi kendi ideolojilerini dayatiyor cocuklara. matematik kimin umrunda ki

1|0
    0|0
  • Milletin ağzı torba değil ki büzesin sen boşver onları taviz verme hiç bir şekilde uslubunuda bozmaki yarın öbür gün çıkıp bide şu kapalıya bak dediklerine bak bide kapalı bilmem ne diye laf çıkarırlar.

1|0
    0|0
  • Egosu tavan yapmıştır

1|0
    0|0
  • Bişey demeyin yazık onlara öteki dünyaları bitik

1|0
    1|0
  • Seni ne ilgilendirir diyemedin mi

1|0
    0|0
  • Bunu ona söylesen daha manidar olurdu

1|0
    0|0
  • ya onlar bunak. takma. eğer zorlarsa şikayet et.

1|0
    0|0
  • İste o da yobaz yani cahil anlamaz o takma kafana onu

1|0
    0|0
  • Ne haddine moruk deseydin :D

1|0
    0|0
    • 1ay

Ölmeye ramak kalmış hala konuşuyor 😀

• Herkes ahlak kuralları çerçevesinde istediği gibi giyinebilir

1|0
    0|0
  • sende Zübeyde hanımı örnek gösterseydin :)

1|0
    0|0
    • 1ay

Malesef 😀 hiçbir şey demeden çıktım odasından

• patavatsiz kadin ya ozgurluk acilmak degil diledigini giymektir

1|0
    1|1
  • Ya bir bitmediniz ya. Hala daha bunun ekmeğini yemeye çalışıyorsunuz ya enteresan.

1|0
    0|0
  • Kadı haklı.
    Çünkü Dinde örtünme var türban vb. şey yok.

2|0
    0|0
  • çok haklısın söylencek çok şey var ama işte böyle gerici zihniyetler ne yazıkki hala nefes alıyor

1|0
    0|0
  • O kadar cesaretli olduğunu sanmıyorum ama Sümer tarihini bir araştır derim.
    O zaman gerçekleri göreceksin.

1|0
    0|1
    • 1ay

O kadar cesaretliyim hiç merak etme

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayatı uçlarda yaşıyor millet. Size ne yani demi, isteyen istediğini giysin veya ypsın

1|1
    0|0
  • Spam soru.

1|0
    0|0
  • bıktım zaten şu salak saçma türban muhabbetlerinden

1|1
    0|0
  • Giyim tarzına kimse karışamaz😌

1|0
    0|0
  • yani ayıp etmiş. ama dönüp kendini ifade etseydin keşke

1|0
    0|0
  • en küçük gördüğüm insan tipi.

1|0
    0|0
  • Kendini Atatürkçü sanan aptallardan biri hic umursayip kafana takma

1|0
    0|0
  • Iyi olmuş siz açık kızları ignelerken müslüman ülkede yaşıyoruz baş örtüsüz gezmek saygısızlık derken iyi oluyo ama

1|0
    0|0
    • 1ay

Kardeşim daha 2 aydır kapalıyım. Açık olmayı da biliyorum kapalı olmayı da. Kimse kimsenin hayatına karışamaz

Yükleniyor...