Öğrenim kredisi borcu hakkında?

Öğrenim kredisi borcumu mezun olduğumdan beridir iş bulamadığım için ödeyemiyorum acımasız devletimde faiz üstüne faiz getiriyor ve bu şekilde devam ederse bir kaç seneye dünyanın parası tutacak 31ekime kadar yapılandırır sam faiz birazcık silincekmiş ama yapılandırsam bile yine ödeyemem iş bulamıyorum herkes kendi adamını alıyor suçum vatansever dürüst ama sahipsiz olmak her neyse sorum şu eğer yapılandırdığım halde ödemesem ödemeyeye devam edersem o zaman ne olur onu merak ediyorum daha mı kötü olur

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ödeyemeyeceksen yine git yapılandır. Dün arkadaşım yapılandırdı. Normal borçtan 1000 lira aşağı düştü. Ve şu an için bir iki ay sonra ödemeleri başlatıyor. Ödeyemezsen kalsın, yakın bir zamanda yine yapılandırma çıkar, bu hep böyle gider. Üzülme ödersin..

0|0
    0|0
    • 1ay

İler de yine oluyor değil mi böyle fırsatlar o zaman sıkıntı yok eyvallah kardeşim

Kızlar Ne Diyor 1

• Niye kredi aldın ah. ah. faiz biner heralde ölene kadar yani en azından 40 50 yaşına kadar haciz gelmez heralde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Acımasız diyorsun da o krediyi alırken kağıda imza attın o kağıtta senden faiz alınacağı, faizin ne kadar olacağı yazıyordu. Çok biliyorduysan baştan atmayacaktın imzayı mezun olunca da kimseye bişey ödemeyecektin

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet acımasız diyorum çünkü çevreme bakıyorum evi arabası malı mülkü zengin olanlara devlet burs veriyor ama benim gibi gerçek fakirlere okuyacak durumu olmayanlara geri ödemeli veriyor ne yapayım almasam nasıl okul okuyacaktım peki

• 1ay

Gir part time çalış.

• 1ay

Tamam kardeşim ben suçluyum vatansever olduğum için dürüst olduğum için fakir olduğum için vatanıma bağlı olduğum için hepsi için suçluyum suçumu kabul ediyorum sen sadede soruma cevap ver yapılandırdığım halde ödemesem ödeyemeye devam edersem o zaman ne olur onu merak ediyorum

• Daha köü olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...