Sarhoşun biri sizden gelip sigara istese verir misiniz?

Dünden belli bu soruyu sormaya çalışıyorum dışarda olduğum içinde internet tam çekmediği için olmadı her neyse.

Dün akşam dışarda ablamı bekliyorum işte oturdum sarhoşların oraya biraz yakın, ve baya bir sonra aralarındaki kendimce "en sarhoş olanı" geldi, ilk elinde sigara olan bir adamdan, sonra benden sigara istedi bende kullanmadığım için kullanmıyorum dedim benim yanımda da bir kız vardı oda daha önceden içmişti yok falan dedi adam uzattı biraz içmicem de başka bişey yapcam vs kızda yoksa yok uzatma falan dedi..

Siz olsanız ve sigara kullanıyor olsanız verir miydiniz?

0|0
16|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

Kızlar Ne Diyor 15

• Sigara kullanmıyorum veremem 😂😂

1|0
    0|0
  • Birlikte içeriz sıkıntı yok.

1|0
    0|0
  • Kullansam verirdim o an tatsızlık çıkmasın diye ama mesafeli dururum, pek muhattap olmak istemem aslında sarhoşlarla.. Hiç belli olmaz nasıl davranacakları.
    Bir de kişiye bağlı bu, bir kere sarhoş bir adam geldi yolu sordu elinde de şişe, biraz tedirgin oldum ama zararsız gibiydi normal davrandım yardımcı oldum..

1|0
    0|0
    • 1ay

Öyle insanlar değilde işte zaten iyilik yapıcan ki seni iyi bilsinler bir film vardı adam sarhoşu kötü biliyodu falan ama adam çok iyidi

• Ya öyle akşam denk gelmişti. Sarhoştan çok zarar gelmez bir derdi vardır içmiştir. Uyuşturucu içen çok sıkıntı. Zaten uyuşturucuya bağımlı. Ona kavuşmak için her şeyi yapar.

1|0
    0|0
  • Sarhossa vermem ama deılse yanındada varsa verırım

1|0
    0|0
    • 1ay

Sarhoşsa neden vermezsin peki

• 1ay

Aslında haklı da olabilirsin bilemedim :d evet öyle ya ilk defa başıma geldi dedim bu hayırdır :d

• 1ay

Ya da fakir görünümlü kötü insan falanmı 😅

• Sarhoştur ne yapacağı belli olmaz e bir dal sigaradan da bir şey olmaz veririm bee 😅

1|0
    0|0
  • Vermem kullanan adam sigarasini yanında taşır

1|0
    0|0
  • Bikeresinde biri sormusdu sarhosdu belliydi.. vermedim adam bisi demeden uzaklasdi 3 saniye sonra icime dert oldu ta arkasindan kosdum vermek icin ama gitmisdi :(

1|0
    0|0
  • Bana bulaşmasında tek paketi veririm onun olsun 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Kulkanmıyorum vermezdim

1|0
    0|0
  • sarhoşlarin bulunduğu yerde durmazdim. sigarayi bahane edip sana zararda verebilir bnce.

1|0
    0|0
    • 1ay

Orda tek ben yoktum tren durağı gar yani dışarda ablamı bekliyorum direk ilk banka oturdum işte zaten hep gördüğüm adamlar olduğu için sıkıntı yok.

• Kullanmıyorum ki

1|0
    0|0
  • Istesemde veremem cunku icmiyorummm 😄😄

1|0
    0|0
  • sigaram çoksa veririm ama biraz cimriyim.

1|0
    0|0
  • O anki duruma göre verebilirdim

1|0
    0|1
Yükleniyor...