Wattpad de ki en güzel kitap?

Sanırım wattpad deki en güzel kitabı buldum daha doğrusu kardeşim okurken gördüm ve merak edip bende okudum gerçekten harika

Konusu:Bir sabah genç bir kızın cesedi bulundu yağmurun altında. Herkesin içini yaktı, ta ki morga kaldırıldığı gecenin kamera görüntüleri izlenene dek;

Morg görevlisi onun çekmecesini açtığında ceset uyanarak memurun kolunu tuttu. Görevli yere yığılırken, ki sonradan kalp krizi geçirmiş olduğu anlaşıldı, o, ayağa kalktı. Etrafa bakınıp kıyafet niyetine bir çarşafı sararak dışarı çıktı. Başka kameralara görünmedi. Bir daha da kendisinden haber alınamadı.

Olay unutulurken, kimse ne kızı gören ikinci bir görgü tanığı olduğunu biliyordu, ne de bu uyanışın 650 yıllık davaları yeniden dirilteceğini.

Kitabın adı Papatya Tarlasında Rönesans

Buda videoları gerçekten hoşuma gitti saçma sapan wattpad kitapları basılacağını böyle kitaplar basılsa daha iyi olurmuş

Wattpad de ki en güzel kitap?

Kitabın konusu gerçekten farklı ve güzel sizcd de öyle değil mi? Wattpad'den okuduğum ilk kitap daha önce bir kaç kitaba bakmıştım ama sarmamıştı

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bakıcam teşekkürler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• Yazar burada kendi kitabını reklam yapıyor arkdşlr:d

0|0
    0|0
    • 1ay

yazar ben değilim emin ol hatta arkadaş bile olup sohbet ettim yazarın bu siteden haberi var mı merak bile ediyorum

Yükleniyor...