Sanal her zaman yalancıların yeri mi?

Sitede dün bir kızla tanıştım kendini bana dininde birisi olarak tanıttı bende öyle görüşlerine sorularına bakarken votka içtiğini gördüm ve bir çok cinsel paylaşım sorularında müstehcen görüşler kullandığını gördüm bu durumda ne yapayım bilmiyorum bu durumu ona söylediğimden beri sitede değil 11 saat oldu geleceği yok her halde anlamadım neden insan kendini değil de başka biriymiş gibi anlatır ki gerçekler belli olduğunda ayrılık kaçınılmaz ki. Ben şu an çok tuhaf hissediyorum kızın dedikleri olsa inanayım mı yoksa gördüklerim onun yalan söylediğine yeter mi?

Güncellemeler:
Gelince soruyu da görür bakalım ne diyecek.

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• doğru söylese ön yargılı olacaktın belki ama yalanıda doğru bulmuyorum tabi seni kabul eden olduğun gibi kabul etsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sana karşı kendı önyargılarıyla yaklaşmış olabılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• O kadar içki içen , karı kıza giden "erkek" Müslüman dinden çıkmıyor da kız olunca mı çıktı? Ahhh ah siz şu erkekler kutsal konuyu barındıran dini hamur yaptınız be...
    Sen de dedikodusunu yapıyorsun şu an. Çıktın mı yani dinden? Dinde içki yasak evet dedikodu caiz mi? Çok dar açıdan bakıyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Inanclidir ama birtakim günahları vardır hepimizde olduğu gibi bence bunu yargılamak sana dusmez

1|0
    0|0
  • sana asla alkol almam ve cinsel soruları yanıtlamam mı dedi?

2|0
    0|0
    • Müslüman insanın içki ile ne işi var?

• Tamam uzatmayın lütfen.

• rica ederim

• Cunki baska biri olmak arzusuyla yasiyo o kisi bence.. Oyle tanitirsa onu iyi gorecegini zannetmistir belki oda kendini oldugu gibi begenmiyodur.. ya da belki icki icmeyi cinsel hayatla ilgili seyler ilgisini cekiyo ^^ karisik durum bence sen inanma yalancinin teki gercekten dinini yasiyan biri olsa oyle seylerle ugrasmaz

0|0
    0|0
  • bence değil yani çok değil çünkü bazı insanlar kendini tanımadığı kisilere dökmek ister ya da yalnızlığına bir son vermek için sanala girer.. :) ama tabiki yalanci cok oluyo

1|0
    0|0
  • Nıckınden dolayı kafa bulmus herhalde

1|0
    0|0
  • Genellemek yanlış olur

0|0
    0|0
  • dediklerine değil gördüklerine inan, bu sitede cok fazla insan ya feyk ya da sahte karakter takınmış

0|0
    0|0
  • takilma..

0|0
    0|0
  • Cok da umursama. Yuzunu bile gormedigin biri icin kendini yiprattigina degmez

0|0
    0|0
    • Yıpratma değil zaten düşüncelere daldım daha dün tanıdığım biri için üzülecek değilim.

• hayır

0|0
    0|0
  • genelde.

0|0
    0|0
  • boşver derim

0|0
    0|0
  • Dindar olup, o konularda bilgili olup ona uygun yaşamıyor olamaz mı? Bir de burası sosyal medya, insanlar dışarıda soramadıkları soruları sormak için, bir de karşı cinsi daha iyi tanımak için kullanıyorlar siteyi..

0|0
    0|0
  • Kendini çok dindar mı tanıttı, yoksa çok "inançlı" mı? İkisi farklı oluyor biraz. Yani inançlı olup dindar olmayabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...