Kapat

Hepinize +1 canlarım 😘😘😘😘😘😘 Böyle bir aile hakkında ne düşünüyorsunuz? 😏😏😏 ?

4 eltiyiz. En küçükleri benim. Koacmın ailesini sevmedim, sevemedim 😒Felaket dedikodu yapıyorlar, insanlarla çok alay ediyorlar.Çok kıskançlar. Kayınbiraderlerim de, eltilerim de kıskanç 😩 Düşünün kayısıyı, domatesi bile kıskanıyorlar 😳😳 Büyük eltim,3 numaralı eltimin yuvasını yıkmaya çalışmış. Kendi kardeşini, kayınbiraderine yamamaya çalıştı daha eltim evliyken. Büyük eltimin bacısı hamileyken boşandı. Oda eltimi çıkartmaya çalışıp kendi hamile kardeşini kayınbiraderime yamamaya çalıştı ama başaramadı. Buna rağmen, bütün bu yaşanılanlara rağmen birbirlerinin yüzlerine gülüyorlar, samimiler 😏😏

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sizi. Aile de güven sorunu var ve samimiyet yok :)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl bir ailede? Bunlar aile değil. Yuva yıkmaya çalışmak ne demek? Hiçbirine güvenme. Hepsinden uzak dur.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu ne lan mk sjdjsjjd

1|0
    0|0
  • Vay anasını satım uzak dur sapık aileden ucu sanada dokunur

1|0
    0|0
  • Sen onlara uyma. Allah yardimcin olsun

1|0
    0|0
  • Abooo bu nasıl aile la uzak dur bacım uzak dur :)

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar okuyayım istedim, ayıp olmasın diye. Ama bir cacık anlamadım kusura bakma :(

1|0
    0|0
    • Önemli değil aama herkes anlamış anlattığımı. Yine de okuduğun için teşekkür ederim :)

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Oha aileye bak yaaa arabalarla iç içe olmamak gerekiyor Bu yüzden iste

1|0
    0|0
  • Serefsiz haydiyetsiz insan cok bos ver sen onlara bakma kendine bak ve dikkat et bunlardan koru kendini

1|0
    0|0
  • çakma muhteşem yuzyil mi çekiyorsunuz ne yapıyorsunuz :D seytanlardan uzak dur

1|0
    0|0
  • Ailen sayılırla mecbur katlanacaksin ama bence çok dikkatli ol... :)

1|0
    0|0
  • ayy Allah sizi onlardan korusun valla eğer yakınlarında oturuyorsanız uzak durun

0|0
    0|0
Yükleniyor...